Ihana nainen 3 Ihana nainen 3
Vittu mitä paskaa :DDD Vittu mitä paskaa :DDD
Lidlin ja nasan yhteistyö Lidlin ja nasan yhteistyö
homopoika homopoika
Kyllä sensei! Kyllä sensei!
Kiitos, herra Musk! Kiitos, herra Musk!
Vinyyliputki musiikkia Vinyyliputki musiikkia
Automaatioteknikon sunnuntaihuvit Automaatioteknikon sunnuntaihuvit
Pikkuvarpaan tarkoitus Pikkuvarpaan tarkoitus
Tuoksukynttilä Tuoksukynttilä
jonnet ei muista jonnet ei muista
Valoa nopeampi ajattelija Valoa nopeampi ajattelija
Failbook Failbook
Ballmaster Ballmaster
zzzz zzzz
Ainoa sallittu tapa lyödä naista Ainoa sallittu tapa lyödä naista
Ei jaksa keksiä otsikoita 64 Ei jaksa keksiä otsikoita 64
Walkie talkie Walkie talkie
Aika homoa mutta ai niin hyvää Aika homoa mutta ai niin hyvää
Perhe on tuskaa Perhe on tuskaa
Can I show you my puppy... Can I show you my puppy...
THAT'S A BLADED WEAPON MOI8 THAT'S A BLADED WEAPON MOI8
More rubble, less trouble More rubble, less trouble
Fiksu ukkeli Fiksu ukkeli
 583 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 23.03.2019 10:27:58
[ + 10 | ]

Leaving Neverland

[26663] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [700x696] [] []
tiedosto.jpg

neverland

23.03.2019 12:38:50
#175316 [+-] Piilota Suosittele

En ole nähnyt uutta dokkaria eikä silleen kiinnosta asia niin paljon että kattelisinkaan mutta olen ymmärtänyt ettei siinä ei ole mitään uutta muuta kuin että pari entistä lasta jotka ovat tähän asti vannoneet ettei mitään pahaa ole tapahtunut ovatkin nyt tarkentaneet tarinaansa että itse asiassa poptähti pylsi heitä suunnilleen 24/7. Ja kuinka sattuikaan, heillä on myös paljon rahaa vaativat oikeusjutut meneillään perikuntaa vastaan.

Syytöksiä ja oikeuskäsittelyitähän on ollut aiemminkin, todisteita ei vaan sen vertaa että ne olisivat oikeudessa riittäneet. Ja mikään ei tämän suhteen ole muuttunut paitsi nyt meillä on #metoo jonka mukaan mitään todisteita ei enää tarvitakaan, koska oletetut uhrit eivät tuppaa valehtelemaan tällaisesta. Varsinkaan asioista, jotka ovat tapahtuneet vuosikymmeniä sitten ja joista on mukavan hankala enää hankkia mitään todisteita puolin tai toisin.

23.03.2019 16:30:00
#175389 [+-] Piilota Suosittele

175306

Jep, mutta siinä on ne samat kuin ennenkin. Kyseessä lienee asenneilmapiirin muuttuminen, viimein. Et pääse enää kuin koira veräjästä vaikka olisi suosittu ja varakas näyttelijä/muusikko.

[ 4 viestiä | ]