Hyvä hallitus meillä. Hyvä hallitus meillä.
mitä musta mies osaa tehä parhaiten mitä musta mies osaa tehä parhaiten
Rassismi paha Rassismi paha
ei ole mahdollista ei ole mahdollista
kuha on uudella maalla kuha on uudella maalla
Korkea asema Korkea asema
tainu jäädä trukkikurssi väliin tainu jäädä trukkikurssi väliin
Härkähippasilla Härkähippasilla
👱🏻‍♀️ 👱🏻‍♀️
äänen avausta äänen avausta
Hessu surffaa Hawaiilla (1937) Hessu surffaa Hawaiilla (1937)
hehe hehe
Hieno mies Hieno mies
Suihkuverho oli tiellä >:3 Suihkuverho oli tiellä >:3
Muahahaha Muahahaha
Sotakirves Sotakirves
Ankka :3 Ankka :3
2020 2020
Korona-Puh Korona-Puh
10 minuuttia aikaa tehdä lasaga 10 minuuttia aikaa tehdä lasaga
Pikkuinen finni Pikkuinen finni
painovoima vittuilee painovoima vittuilee
Miisa Nuorgam karanteenissa Miisa Nuorgam karanteenissa
Päivällinen Päivällinen
 733 näyttökertaa, 12 viestiä, 5.28 MB, 1 tiedosto, 14.04.2024 19:30:18
[ + 2 | ]

onko kukaan tunnistanut ählämiä

[69837] [Ahlami.mp4] [5.28 MB] [624x1080] [33.89s] [] []

ählämi

(100)  · 

kusipää

(16)  · 

somali

(87)
14.04.2024 20:04:05
#614347 [+3] Piilota Suosittele

Saispa ton nekrun kiinni nii repisin siltä ensin hampaat irti, sit tunkisin kullin suuhun ja sanoisen et nuole.
Aina kun se alkais anoo armoo tai itkeen nii hakkaisen sen ja pistäsin sen 10 päivää alasti arkkupakastimeen mistä kansi aukeis just nii paljo että saa happea, mut sen pitäs vähän väliä pitää sitä auki ettei tukehdu.
Soittsin sille ehkä samalla antti tuiskua ja ylppöä.

14.04.2024 21:00:23 | 01:45:58
#614360 [+8] Piilota Suosittele


Vasemmiston idiotismimeininki suosii näitä ja antaa heidän tehdä mitä vain. Se vain lisää häiriökäyttäytymistä, ylimielisyyttä ja nämä kaverit hyväksikäyttävät enemmän ja enemmän toisia ihmisiä sekä yhteiskuntaa. Korostetaan, kuinka vain valkoiset harrastavat rasismia, vaikka juuri tällaiset maahantunkeutujat ovat pahimpia rasisteja. Tuollaista toimintaa jopa voitaisiin sanoa terroristiseksi käyttäytymiseksi.

Jos viherviolettitukat pääsevät vähänkään vallan syrjään kiinni ja seuraavaan hallitukseen, tullaan menemään todella jyrkästi ikävämpään suuntaan - sen sijaan, että nämä pikkuterroristit laitettaisiin kuriin.

Todella ikävä ja vaarallinen trendi, josta on todella paljon videoita Twitter-Twätterissä jaossa, joista näkyy ylimielinen käytös, joukolla päällekäyminen ja erittäin väkivaltaiset otteet. Samat kaverit kun jatkavat samalla tiellä iän kasvaessa, on Suomi todella suurissa ongelmissa eikä poliisilla riitä mitenkään resurssit.

15.04.2024 09:59:31
#614493 [+-] Piilota Suosittele

Mikäli tää on aito... enemmän kuin tuo skidin jalkafetissin omaava ählämi ottaa pannuun noi jotka päättää kuvata tuollaista nöyryytystä.

[ 12 viestiä | ]