Perustaja aivan

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 22:36:03 Jäseniä 38 Vierailuja 9 835 Medioita 4674

kissakuvat

pääsivät valloilleen pääsivät valloilleen
smol smol
Avaruuskissapatsas Avaruuskissapatsas
suunnittelen mailmanvalloitusta suunnittelen mailmanvalloitusta
tässä on hyvä olla tässä on hyvä olla
Börh throne :3 Börh throne :3
Kisse vauhdissa Kisse vauhdissa
villi bendele :3 villi bendele :3
Hyvä olla :3 Hyvä olla :3
äänitehosteet äänitehosteet
kissankelaus kissankelaus
Autistista homokissaa ei kiinnosta Autistista homokissaa ei kiinnosta
Murakka kahvi kisse Murakka kahvi kisse
Unimyssy Unimyssy
Nörtti Nörtti
tässä on viileä tässä on viileä
Töpöttää sylkyssä Töpöttää sylkyssä
Tulepas nyt sieltä :p Tulepas nyt sieltä :p
The Börh's honest truth. ;3 The Börh's honest truth. ;3
nenäliinoja :3 nenäliinoja :3
kuorsaaja :3 kuorsaaja :3
Matikka on vanhus Matikka on vanhus
Börh, tuo aineen mukautuva viides olomuoto :3 Börh, tuo aineen mukautuva viides olomuoto :3
korikisse :3 korikisse :3
 614 näyttökertaa, 1 viesti, 1.31 MB, 1 tiedosto
28.10.2019 10:37:33
[ + 6 - | ]

ei ole mitään hätää :3

[36023] [0.mp4] [1.31 MB] [720x720] [] []

kissa

(5073)  · 

halaus

(16)
19.06.2020 15:32:15
#356843 [+2] Piilota Suosittele

Kissan mietteet
"
Antifa on kaduilla tuhoamassa kaiken ja haluaa tuhota länsimaisen yhteiskunnan. Kissanruokaakaan ei kohta saa kaupasta. Se mitä Antifa ei tuhoa, BLM tuhoaa. Suomessa somalinainen kertoo tuhoavansa rakennukset, koska se on hänen oikeutensa sorrettuna. Rikolliset runopojat ovat itkettyjä sankareita ja yhteiskuntaa tukevat poliisit kaikkialla natsisikoja. Suvaitsevaisto on suvaitsemattominta, mitä maa päällään kantaa ja vihapuhe raikaa heidän suustaan yhtä nopeasti ja tehokkaasti, kuin ammutuimmilla räbäyttäjillä kuoleman jälkeen julkaistavilla menestyslevyillä.
Kissanruoan hinnat nousevat hurjaa tahtia, tuloerot kasvavat ja hoomaneita laitetaan 9 euron päiväkorvauksella, "mukamas palkalla", töihin ja niillä tuloilla edes Shebaa ei saa hankittua ja hylättyjen kissojen määrä vain kasvaa.

Kim Yo-jong on vallassa, puhe muuttuu tiukemmaksi ja uhittelevammaksi ja ydinaseet kohta laulavat ympäri maailmaa Etelä-Korean, Japanin, USA:ta tukevien valtioiden ja jopa USA:n suuntaan, mikäli vain Yo-Yo-Jongin ohjukset sinne asti kantavat. USA nukettaa P-K:n kraateriksi ja laskeuma vie puoli aasiaa ja itäisen Venäjän. Alkaa viimeinen kansainvaellus kohti Eurooppaa ja Länsi-Venäjää, kissat ja muut kotieläimet syödään ruoaksi ja maailma sellaisenaan kuin me sen tunnemme, loppuu.
Halaa minua ihminen, kun vielä voit.
"

[ 1 viestiä | ]