Perustaja aivan

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 22:36:03 Jäseniä 38 Vierailuja 9 841 Medioita 4675

kissakuvat

Ei ole yhtään näköinen >:3 Ei ole yhtään näköinen >:3
kissapuska kissapuska
Börh uppeja ei blokata ;3 Börh uppeja ei blokata ;3
Kassid ja kiisud Kassid ja kiisud
Kolmiodraama Kolmiodraama
ihania rapsutuksia ihania rapsutuksia
leipoo :3 leipoo :3
Kissakuvakokoelma Kissakuvakokoelma
siivoa nämä siivoa nämä
Kissakuvia ja gifejä Kissakuvia ja gifejä
Minäkö nukkumassa? >:3 Minäkö nukkumassa? >:3
siinähän tappelette :3 siinähän tappelette :3
enmää jaksa enmää jaksa
obi-wan mjäy obi-wan mjäy
eipäs pöristellä eipäs pöristellä
Kissakuvia ja -gifejä Kissakuvia ja -gifejä
Tasapainoista 16-vuotissyntymäpäivää Shironeko :3 (8.3.) Tasapainoista 16-vuotissyntymäpäivää Shironeko :3 (8.3.)
kuntoilua kuntoilua
Aurinkolataus käynnissä Aurinkolataus käynnissä
Kylmä Kylmä
nyt ollaan heikoilla vesillä nyt ollaan heikoilla vesillä
vartioitu torni vartioitu torni
JÄYSKIS >:3 JÄYSKIS >:3
KATTI-LA KATTI-LA
 614 näyttökertaa, 1 viesti, 1.31 MB, 1 tiedosto
28.10.2019 10:37:33
[ + 6 - | ]

ei ole mitään hätää :3

[36023] [0.mp4] [1.31 MB] [720x720] [] []

kissa

(5074)  · 

halaus

(16)
19.06.2020 15:32:15
#356843 [+2] Piilota Suosittele

Kissan mietteet
"
Antifa on kaduilla tuhoamassa kaiken ja haluaa tuhota länsimaisen yhteiskunnan. Kissanruokaakaan ei kohta saa kaupasta. Se mitä Antifa ei tuhoa, BLM tuhoaa. Suomessa somalinainen kertoo tuhoavansa rakennukset, koska se on hänen oikeutensa sorrettuna. Rikolliset runopojat ovat itkettyjä sankareita ja yhteiskuntaa tukevat poliisit kaikkialla natsisikoja. Suvaitsevaisto on suvaitsemattominta, mitä maa päällään kantaa ja vihapuhe raikaa heidän suustaan yhtä nopeasti ja tehokkaasti, kuin ammutuimmilla räbäyttäjillä kuoleman jälkeen julkaistavilla menestyslevyillä.
Kissanruoan hinnat nousevat hurjaa tahtia, tuloerot kasvavat ja hoomaneita laitetaan 9 euron päiväkorvauksella, "mukamas palkalla", töihin ja niillä tuloilla edes Shebaa ei saa hankittua ja hylättyjen kissojen määrä vain kasvaa.

Kim Yo-jong on vallassa, puhe muuttuu tiukemmaksi ja uhittelevammaksi ja ydinaseet kohta laulavat ympäri maailmaa Etelä-Korean, Japanin, USA:ta tukevien valtioiden ja jopa USA:n suuntaan, mikäli vain Yo-Yo-Jongin ohjukset sinne asti kantavat. USA nukettaa P-K:n kraateriksi ja laskeuma vie puoli aasiaa ja itäisen Venäjän. Alkaa viimeinen kansainvaellus kohti Eurooppaa ja Länsi-Venäjää, kissat ja muut kotieläimet syödään ruoaksi ja maailma sellaisenaan kuin me sen tunnemme, loppuu.
Halaa minua ihminen, kun vielä voit.
"

[ 1 viestiä | ]