Perustaja Vumpalouska

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:11:21 Jäseniä 34 Vierailuja 5 012 Medioita 777

Kanava koirakuville. Koska koirat ovat parhaita :3

Lihaa saatana Lihaa saatana
Pug joulutunnelmissa Pug joulutunnelmissa
nyt ei ruveta tappelemaan nyt ei ruveta tappelemaan
Meni se asteroidikin ohi Meni se asteroidikin ohi
Voisinko päästä nukkumaan myös Voisinko päästä nukkumaan myös
Haista vittu. Haista ite. Haista vittu. Haista ite.
Kuorsaaja junassa Kuorsaaja junassa
työshibe työshibe
*Hamf* *Hamf*
Sijaisemo ja pennut Sijaisemo ja pennut
Sano setä >:3 Sano setä >:3
Jännä vuori Jännä vuori
Ilon ja onnen päivä Ilon ja onnen päivä
Ahneen pelastus oli periksiantamattomuus Ahneen pelastus oli periksiantamattomuus
Weapons of Mass Destruction Weapons of Mass Destruction
väsyttää väsyttää
et juo nyt et juo nyt
Sotakoira Sotakoira
Doing taxes is ruff Doing taxes is ruff
Etupenkillä :3 Etupenkillä :3
kaivaukset kuussa kaivaukset kuussa
siellä on jotain siellä on jotain
Liian peloissaan haukkuakseen, juostakseen tai purrakseen Liian peloissaan haukkuakseen, juostakseen tai purrakseen
Pettymys Pettymys
 949 näyttökertaa, 11 viestiä, 3.75 MB, 1 tiedosto
24.06.2022 15:44:19
[ + 9 - | ]
👑 Plussatuin 24.06.2022.

Juhannuskoira Onni

[65313] [tiedosto.jpg] [3.75 MB] [4000x3000] [] []
tiedosto.jpg

onni

(14)  · 

koira

(1226)  · 

juhannus

(36)  · 

doggo

(16)  · 

iloinen

(22)  · 

kesä

(48)
25.06.2022 02:42:38
#580764 [+1] Piilota Suosittele

>>580747
(tuuli pyyhkii ohitte ku seistään vuoren huipulla)

Hyvä on. Pakotit käteni. En halunnut sen päättyvän tällä tavalla, mutta et antanut minulle muuta mahdollisuutta. Annan sinulle ensimmäisen yökkäysliikkeen, mutta kun käperryt oksentamaan niin pyörähdän välittömästi taaksesi supervoimillani ja annan toisen syyn oksentaa, sillä ihmisen koko olemus on pelkkä putkisto ja se kulkee vain yhdestä suunnasta toiseen (tässä vaiheessa tuuli hulahtelee taustalla ja hyväilee kaljuani). Se, että luonnonvastainen toiminta on mahdollista, ei tee siitä hyväksyttyä. Mutta joskus se on välttämätöntä suuremman hyvän nimessä jolla pelastetaan kokonaisia universumeita.

(Ja ny kamerakulmat kiertelee meitä ku tuijotetaan toisiamme ja jossakin taustalla kiekuu pulu tai vaikka joku huuhkaja)

"En halunnut tätä, mutta olemme käyttäneet tähän jo kaksitoista jaksoa kunnon Dragon Ballin tyyliin, joten nyt näet voimani jota et voi paeta! Ja tulet kokemaan voittamattoman voimani." Sitten käytän seuraavat seittemän minuuttia muristen ja öristen ittekseni samalla ku kattelet vierestä ja mietit jo, että nyt pittäis varmaan tilata lanssi tuolle tyypille. Mutta ehhei, se olikin vaan supervoimieni kuttuminen ja nyt mulla on kaikki voima maailmassa tuhota vaikka kokonaisia galakseja vaikka makaanki samaan aikaan polilla massiivisen aivoverenvuodon (sekä, köh, sen putkiston toisen puolen vuodon kanssa) ja viimeiset hetkeni jotka sätkin menemään siinä lepositeissä niin tiedät, että hävisit ja niin määkin tiedän, että voitin.

Tosin en tiiä mitä voitettiin tai hävittiin, mutta semmosen valtavan vuodon kohalla sillä ei varmaan oo enää ylipäätään mitään väliäkään.

25.06.2022 19:01:24 | 19:02:56
#580947 [+-] Piilota Suosittele

>>580823
Katto pari dragon ballin jaksoa niin alkaa avautumaan ;D

Tai sitte saat tuosta pikaversion joka ei anna täysvaltasta kuvaa siitä miten saadaan yks jakso kestämään seittemän jaksoa.

26.06.2022 04:33:21
#581029 [+-] Piilota Suosittele

>>580992
Ei voi olla ku se aina hävii Gokulle ku Geggis vetää ässän hihasta ja muuttuu supersankarisayalaistasolle seittemänsataatuhattaviiskytäkolome ennen ku nostaa melekeen hävitessään tasua vielä ylemmäs jollon sitte on saatukki jo kulutettua kakskytä jaksoa ja hyvikset voittaa taas :)

[ 11 viestiä | ]