>>650677 Ongelma vihreiden ja hyvin vasemmistolaisen ideologian kanssa on se, että annetaan ymmärtää miten kaikki ovat samanarvoisia ja ihan kaikki friikitkin pitää hyväksyä yhteiskunnan arvojäseninä.
Mutta meneppä olemaan tuollaisen kanssa erimieltä siitä, että mihin se raja vain yksinkertaisesti pitää vetää. Samantien edessä seisova mielestään Itse Gandhin reinkarnaatio muuttuu civilization:in versioksi ja on vetämässä nukea sinun niskaan.
Laitoin jo vehkeet panokuntoon, kuulin äsken että eilen ois terotettu joten nyt vielä pari kaljaa.
Arvoista jotka ovat duunarille selviä, vassareille ja osalle oikeistoakin täyttä timbuktua koska eivät ole ikinä työskennelleet siellä ihan lähtötasolla. Se pitäisi olla vaatimus, mutta yleensä nämä kermalusikat ovat rikkaasta perheestä ja ylempiä tohtoreita joksi väittäneet nykyään liukuvoiteen ja feminismin yhtenäisyyden osuutta Kuun kiertoon.
[
11 viestiä
|
]
⭰
Uusi poruķka uudet kujeet!
fatim diarrhea
Paleface on natsi t. elokapina
sinun lompakkosi
Tapetaan persut
Tulkaa suvakit ja vihervasurit ihan millon vaan koittaa.
DoZentti. Twitter on "suojattu" :D
Demarit ja 8 miljardia
uskovaiset
Frumppi rakentaa muurin yay!
Pissis is, what pissis does
Mikko ja bensa.
kaasua
Käsi ylös jos yllättyi
sanna tietää
Onko oikeistolla jotain pimitettävää?
Vasemmiston taloustieto.
Kaarle Suuri. Saksa-Ranskan ensimmäinen keisari. Eka Reich