Pääministerin pitäis pitää kyselytunti johon se pahin puolihullujen osa kansasta vois osallistua. Saatais vastaukset esim deep staten koronahuijaukseen, jossa myrkkypiikeillä yritetää tappaa 50% kansasta ja sitä kautta siirtyä New World Orderiin. Nih!
>>507171 Ei ole tällä keraa meikäläisen psykoosit. Tuota NWO sakkia löytyy eri someista ja et ole psykoosia nähnytkään jos et ole lukenut heidän juttujaan.
Vasemmisto-Taponen taas vauhdissa. Huolestuttavan subjektiivinen ja politisoitunut kaveri poliisissa - ja tuo näitä näkemyksiään jatkuvasti myös julki poliisin ominaisuudessa.
En ole en. Pysyn mielummin erossa niistä asioista. Mitään järkeä yhen kaverini jutuissakaan mitä se selostaa. Oon vaan sanonu että mulle turha nuista puhua.
[
10 viestiä
|
]
⭰
vastuunpakoilu
Elämä on kovaa!
Charlesin tapaiset taas näkee natseja.
Thicc Marin
Marin saa tiedon jo ennen tapaturmaa
05:39 -> 12-v suojaraja
Persut petti kansan jälleen
Junssi jauhottaa jälleen
ryppyreijän_ritarin homostelut
Yle propagandaa taas 31.
rokoteuskovaisille
Kaarle Suuri. Saksa-Ranskan ensimmäinen keisari. Eka Reich