Kertoi ituja syövä kasvi joka repii juuresta ottaen kasvin ja syö pois. Kasvi kertoo toiselle kasville että nyt lähtee henki tältä kasvilta. Lihansyöjä sentään tappaa uhrinsa, toisin kuin kasvissyöjä.
>>513540 Natsit ei tappaneet ainuttakaan viatonta vaan täysin lakien mukaisesti pitivät huolen ettei rikolliseet juosseet kaduilla. Vähän ku Neuvostoliitossa, Usassa tai nykyään vielä Kiinassakin. Siinä jäi japseilla hommat pahasti kesken ku luodit loppu ennen kiinalaisia.
Hmm. Enne kuin natsiaate pääsi vlloilleen oli olemassa eräs natsopollisin alkuperääkin määritellyt yksikkö. Joutui sitten myöhemmin natsi--aatteen kanssa ongelmiin, sillä poikkeavuuksia ei haluttu. Kaksi erillistä paramilitary-ryhmää siis vastakkain.
Muistaakseni se ruskiapaitojen führer napattiin housut nilikoissa jonku nuoren pojan kans samasta sängystä. Aatun joukot vei hepun toiseen huoneeseen ja jättivät pöydälle ladatun pistoolin. Ku laukausta ei alakanu kuulumaan niin ampuvat sen tovin odottelun jäläkeen. Itte iso-A puolestaan oli sairaalloisen mustasukkanen veljentytöstään ja todennäkösesti runkkas iltasin ittensä uneen aatellen sitä.
[
13 viestiä
|
]
⭰
Luottamus poliisiin kasvaa?
Citykani
Sinfoniaa 😁
Joe-setä tykkää vapaudesta
Vasurin älykkyys 🤣🤣🤣
Näin alkoi ja noin loppui..
Foliohattu
Tilastoa
Antifasotilas.
hyvä vastaus
Halonen
Keheenköhän tämäkin propaganda puree
Nykykoulu ja pisa -tulokset..
Kyllä professori, nyt eletään muunnellun euklidian aikoja