Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 561 Medioita 808

Kaikki politiikkaan liittyvä

Sano ei Sano ei
Keskusta, kansalaisen asialla 🤦‍♂️ Keskusta, kansalaisen asialla 🤦‍♂️
Arvovalinta. Arvovalinta.
Yle propagandaa taas 20. Yle propagandaa taas 20.
Frumppi rakentaa muurin yay! Frumppi rakentaa muurin yay!
Redskins Owner Caves To Leftist Mob Decides To Change Team Name Redskins Owner Caves To Leftist Mob Decides To Change Team Name
Melkoinen mainos 🤣 Melkoinen mainos 🤣
Vihreä Emma. Vihreä Emma.
Demarit ja keskusta 😂 Demarit ja keskusta 😂
Keskisormi politiikalle? Keskisormi politiikalle?
SDP SDP
Viherpiipertäjät asialla :D Viherpiipertäjät asialla :D
Veispuukin Jutku Veispuukin Jutku
Arvatkaa mitä tää pääkallo tarkottaa? Arvatkaa mitä tää pääkallo tarkottaa?
Otto Meri, ihmisten ystävä Otto Meri, ihmisten ystävä
Ruotsin lähiövertailua Ruotsin lähiövertailua
Suomalaisen sossuvirkailijan normi duunipäivä Suomalaisen sossuvirkailijan normi duunipäivä
Hyvin pissishallitus vetää. Hyvin pissishallitus vetää.
Boomeri 🤣 Boomeri 🤣
2 på gonget 2 på gonget
Feminismi Feminismi
Emma Emma
Demarit Demarit
Kaksoisstandardi. Kaksoisstandardi.
 71 näyttökertaa, 8 viestiä, 1.03 MB, 1 tiedosto
27.06.2025 21:08:17
[ + 2 | ]

Tilastot?

[81509] [tiedosto.mp4] [1.03 MB] [624x352] [9.85s] [] []

neekeri

(1116)  · 

idiootti

(115)  · 

tilasto

(26)
28.06.2025 02:39:58
#704160 [+-] Piilota Suosittele

Vitun neekerit. Tilastollisesti niiden on paljon parempi olla kotimaissaan, mutta jostain syystä siellä ei ole Kela-Goldia.

28.06.2025 18:57:38
#704233 [+-] Piilota Suosittele

>>704227 Näinhän se on. Ei ole ennenkään kehittyneet, ei nyt eikä tulevaisuudessa kehity vaikka kuinka paljon rahaa kipataan sinne. Välikäsiä on jo niin monta että loput mitä jää afrikkaan jaettavaksi, menee semmoiselle neekeripäällikölle joka aivan varmana takaa sen että "kehitysapurahabisnes" jatkuu tulevaisuudessakin.

28.06.2025 20:30:35
#704261 [+-] Piilota Suosittele

>>704233
Kyllä ny hitaampikin tajuaa, että jos on jo tyyliin 50 vuotta kipattu sinne rahaa eikä mikään koskaan muutu niin turhaa hommaa se on. Suomalaisetki aikonaan kävi rakentamassa neekerikyliin kaivoja ja tais jättää ne työkalutkin sinne, että saavat tehdä lisää. Ja vitun posket. Ne möi työkalut saman tien ja osti rynkkyjä saaduilla rahoilla. Jotenki tuntuu sille, että afrikan neekeri on vähän ku kultakala joka elää puhtaasti nykyhetkessä eikä sillä oo muistia tai kykyä ajatella iltaa pidemmälle.

Vittuako niille mitään rahaa lähettää ku ne joilla raksuttaa edes apustavasti tulee tänne loisimaan. Jos joskus olisin miljonääri niin perustaisin hyväntekeväisyysjärjestön joka jakaa kortsuja kehitysmaihin ja maksaa sterilisoinnista tyyliin kuukauden ruuat paikalliskohteessa. Mutta mitä enemmän toukkia ne on tuottaneet niin sitä vähemmän maksetaan operaatiosta.

28.06.2025 20:54:43 | 20:55:58
#704264 [+-] Piilota Suosittele

>>704262
No sehän niillä tulee jo syntymälahjana, mutta ehtivät polkasta taas uuden sukupolven kehiin. Joku semmonen kunnon automaatti mihin ne menee seisomaan niin robottikädet leikkaa munat irti ois kyllä vitun jeba.

[ 8 viestiä | ]