Perustaja MC-Kyrpähuora

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:14:31 Jäseniä 61 Vierailuja 84 189 Medioita 3061

Pornoa ja sen sellaista

Melkkein näkkyy Melkkein näkkyy
Ihana nainen Ihana nainen
oikea faaraokisu oikea faaraokisu
Skodan viritystä Skodan viritystä
Malloyn sisarukset Malloyn sisarukset
Tasa-arvo on taas askelta lähempänä. Tasa-arvo on taas askelta lähempänä.
Leipurit Leipurit
Cheated me with Pocahontas 😥 Cheated me with Pocahontas 😥
huppistakeikkaa vai hapsistakeikkaa? huppistakeikkaa vai hapsistakeikkaa?
Entisaikojen tytöt Entisaikojen tytöt
herkkureikä herkkureikä
crystall guns crystall guns
on rahaa on rahaa
ohoh ohoh
Mr_Pihvi Mr_Pihvi
Pyllyn pesulla Pyllyn pesulla
Uuh aah, nyt tulee spremaa Uuh aah, nyt tulee spremaa
Perjantain kunniaksi tissejä Perjantain kunniaksi tissejä
Unohti turvasanan Unohti turvasanan
ihania naisia <3 ihania naisia <3
Pyllyrypäleitä Pyllyrypäleitä
Uudet pöksyt Uudet pöksyt
Sanna Marinin perse on leveä Sanna Marinin perse on leveä
Muhku Muhku
 1 716 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.04 MB, 1 tiedosto
03.04.2020 03:09:37
[ + 1 | ]

oho

[41454] [785245.gif] [1.04 MB] [300x220] [] []
785245.gif

pylly

(528)  · 

ihana nainen

(386)
03.04.2020 03:24:59
#326421 [+-] Piilota Suosittele

Tässä, tytöt ja pojjaat, on syy miksi pittää tehdä persehuuhtelu ennen ku rupiaa tekemään halapana huorana filimejä nettiin. Yksinkertasin ja halavin konsti on mennä vessaan ja ruuvata sen "bidee" eli persesuihkun kahava irti. Laitat sen suihkun suuttimen perseen kohalle ja alat laskemaan vettä sisään. Tuntuu oudolta, ei tunnu ihan mukavalta, mutta kuhan teet sen. Ku rupiaa tuntumaan jo sille, että nyt alakaa käymään kipiää suolistossa niin laitat sen suihkuttimen oottamaan kunnollista pesua siihen käsien pesualtaasaaseen. Sitten istut siinä pytyllä. Maha myllertää, se lyllertää. Puskee kylymää hikiä ja sitten yhtäkkiä - himmel saatana, kaikki se perseesen tungettu 5 litraa tullee rytinällä ulos ja samalla tuo mennessää kaikki sinne suolen mutkiin jääneet paskakikkareet.

Kun se suolihuuhtelu tehhään ennen ku ruvetaan (riippuu tietenki kattojakunnasta) kuvaamaan kotikutosia seksifilimeijä joissa hypitään paniikissa ku jänikset, niin kyllä se kannattaa. Kuten tässäki pätkässä nähdään niin tuo perseensä ajelematon ja valasematon cam-whore on tyypillinen autisti jonka ensimmäisenä ajatuksena on laittaa kätensä suunsa eteen. Varsinkin, kun siinä kädessä on justiinsa ollut se perseessä bakteereja hakenut sauva. Molemmilla räpylöillään hamuaa suutaan ja se ei ole millään muotoa terveellistä vaikka tykkäiskin paskaleikeistä.

Joten jos ikinä näätte tuommosen tai tuonkaltasen tyypin niin jättäkää ne ittekseen saman tien. Puhtaus ja terveys sodomiasta huolimatta, nääs. Tässä mun kaks senttiä.

[ 7 viestiä | ]