Perustaja MC-Kyrpähuora

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:14:31 Jäseniä 61 Vierailuja 84 191 Medioita 3064

Pornoa ja sen sellaista

Tissit Tissit
bachia bachia
amerikkalainen unelma amerikkalainen unelma
Ihana nainen Ihana nainen
City of broken dolls City of broken dolls
Tissit Tissit
Tissit Tissit
Tomppa Tomppa
Aika kädetön ja jalaton tapaus Aika kädetön ja jalaton tapaus
tigerr benson tigerr benson
Kännykkä kadoksissa Kännykkä kadoksissa
Ihana nainen Ihana nainen
Ostaisin Ostaisin
@antimateria nukkumassa >=) @antimateria nukkumassa >=)
Pyllerö Pyllerö
Tiistaiaamun kermapiirakka Tiistaiaamun kermapiirakka
Habs ja Psyyke seikkailee! Habs ja Psyyke seikkailee!
Muhku Muhku
Muutama webm 23 Muutama webm 23
koronabileet 2 koronabileet 2
Tissit Tissit
Tatsumaki Tatsumaki
Turri vai therian? Turri vai therian?
Maistuisko sushi? Maistuisko sushi?
 1 716 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.04 MB, 1 tiedosto
03.04.2020 03:09:37
[ + 1 | ]

oho

[41454] [785245.gif] [1.04 MB] [300x220] [] []
785245.gif

pylly

(528)  · 

ihana nainen

(386)
03.04.2020 03:24:59
#326421 [+-] Piilota Suosittele

Tässä, tytöt ja pojjaat, on syy miksi pittää tehdä persehuuhtelu ennen ku rupiaa tekemään halapana huorana filimejä nettiin. Yksinkertasin ja halavin konsti on mennä vessaan ja ruuvata sen "bidee" eli persesuihkun kahava irti. Laitat sen suihkun suuttimen perseen kohalle ja alat laskemaan vettä sisään. Tuntuu oudolta, ei tunnu ihan mukavalta, mutta kuhan teet sen. Ku rupiaa tuntumaan jo sille, että nyt alakaa käymään kipiää suolistossa niin laitat sen suihkuttimen oottamaan kunnollista pesua siihen käsien pesualtaasaaseen. Sitten istut siinä pytyllä. Maha myllertää, se lyllertää. Puskee kylymää hikiä ja sitten yhtäkkiä - himmel saatana, kaikki se perseesen tungettu 5 litraa tullee rytinällä ulos ja samalla tuo mennessää kaikki sinne suolen mutkiin jääneet paskakikkareet.

Kun se suolihuuhtelu tehhään ennen ku ruvetaan (riippuu tietenki kattojakunnasta) kuvaamaan kotikutosia seksifilimeijä joissa hypitään paniikissa ku jänikset, niin kyllä se kannattaa. Kuten tässäki pätkässä nähdään niin tuo perseensä ajelematon ja valasematon cam-whore on tyypillinen autisti jonka ensimmäisenä ajatuksena on laittaa kätensä suunsa eteen. Varsinkin, kun siinä kädessä on justiinsa ollut se perseessä bakteereja hakenut sauva. Molemmilla räpylöillään hamuaa suutaan ja se ei ole millään muotoa terveellistä vaikka tykkäiskin paskaleikeistä.

Joten jos ikinä näätte tuommosen tai tuonkaltasen tyypin niin jättäkää ne ittekseen saman tien. Puhtaus ja terveys sodomiasta huolimatta, nääs. Tässä mun kaks senttiä.

[ 7 viestiä | ]