Perustaja Psyyke

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 03.02.2018 16:16:32 Jäseniä 3 Vierailuja 866 Medioita 232

neekeri suku kusi rekeen

Sota on alkanut Sota on alkanut
Maisema Maisema
Nyt on kiire! Nyt on kiire!
pub markus pub markus
Erkki pui ohraa Erkki pui ohraa
Halloween Halloween
Aivo voimaa Aivo voimaa
Selviytyminen ei taattu Selviytyminen ei taattu
Kirjainjuttuja Kirjainjuttuja
Silmukka Silmukka
Euroopan kiertue Euroopan kiertue
Inssidoge Inssidoge
Jumalan äiti Jumalan äiti
Grievous :DDDD Grievous :DDDD
Paska pallo Paska pallo
ebin :D ebin :D
pesu pesu
Tulevaisuus yhdessä Tulevaisuus yhdessä
Jennin salmonella Jennin salmonella
what if what if
Asunto Asunto
Suihku juttuja Suihku juttuja
Voi ei OOOOOOH Voi ei OOOOOOH
tuomio tuomio
 1 014 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.93 MB, 1 tiedosto
02.04.2020 14:48:05
[ + 5 - | ]

kauppias

[41445] [kauppias.png] [0.93 MB] [570x800] [] []
kauppias.png

perse

(691)  · 

kauppias

(8)
25.07.2020 16:28:43
#367652 [+-] Piilota Suosittele

>>367639
Mulla oli hinkkis kanssa, eli ajattele intissä kotiutusmarssi. 40km tarpomista ja haaroväli hinkkaa, persposket hinkkaa. Hinkkis. Lopputulos on saatanan verestävät hiertymät nivusissa ja persposkissa. Hikeä sinne väliin ja ai että tekee gutaa. Sen 40km marssin mä lopetin 5km ennen maalia, sekä ota huomioon että vika nukkuminen oli just sillon 5km ennen maalia. En vittu pystyny, se ois ollu vitun helppo rasti, mut ei. Niin perkeleen vereslihalla nivuset ja perse, vituttaa niin paljon et oli pakko luovuttaa. Miks stringit? Kato noi kalsarit intissä (ja muutenkin) saumoista edesauttaa hinkkistä. Ennen ku oli näitä Another Danish Guy kalsareita, jotkut pikakävelijät sekä pikajuoksijat käytti naisten stringejä kalsareina. Nykyään on vaihtoehtoja, mutta 20 vuotta sitte ei ollut.

25.07.2020 16:47:45
#367665 [+-] Piilota Suosittele

>>367652 Ai tuo. Tuttu töistä. Hikoilee kuin pieni sika ja bokserit rullautuu ylös. Meet illalla suihkuun ja nivusissa vitulliset hiertymät jotka tuntuu pahalta, ja haisee vielä pahemmalta.

23.02.2022 19:44:08 | 19:46:29
#549781 [+-] Piilota Suosittele

>>549700
Katsoppas kun talkki ei aina auta. Toki siis jos puhutaan päivittäisestä kassuelämästä, sillon se auttaa. Sitte kun ne initin kalsarit nousee saumastaan haaroväliin, sekä se sauma hinkkaa just vasten nivusia niin sitte se sahaaminen alkaa. Ainoa mikä siinä vaiheessa auttaa, ois vaseliini. Ongelma on vaan kato se, että se pitäs laittaa just ennen marssia koska taukoja ei ole.

Se kotiutusmarssi oli koko vitun päivä marssimista koska oli rasteja välissä. Sekä eksyttiin kerran reitiltä. Sitä nukkumisaikaa ei vittu ollu montaa tuntia, eikä kukaan kapiaisista saanu järjestettyy mulle vaseliinia vaikka esitin toiveen. Siksi se keskeyty naurettavan vähän ennen maalia, koska piti nukkua. Jos ois saanu vetää putkeen, oisin läpässy.

Toinen esimerkki, jos ois talvi ja hiihtomarssi?
Lähtisitkö pakkasessa sen 10min tauon aikana vetämään pakkashaalareita nilkkoihin sukset jalassa kavereiden edessä kun pitäs vähän antaa pippelin viereen nivusille lotinaa?

No et lähde.

[ 12 viestiä | ]