Aiheina ulina/nälvintä ilman mitään pyrkimystä parantaa nk. ongelmaa, kunhan heitetään kakkia puusta toiseen. :> Kuvissa seikkailee politiikka, etnisyys, sukupuoli, seksuaalisuus jne. Ehkä hitunen shitposteja, mutta ensisijaisesti turhaa mussutusta.
Mites noin oikeasti, jos on tämmönen pervo niin uskaltaako Prideen mennä irstailemaan vai saako siitä osakseen tuomitsevia katseita niinkuin normaalisti?
Nii no laita noi vikan ruudun vastaukset noihin 3 ekaan ruutuun niin sekin toimis ja sit vaa vikaa ruutuun kehuja. Se vaan riippuu yleisöstä ja tässä tapauksessa kaikki siellä oli jotain Rasmuksia. Kuitenkin aika naurettavaa sanoa et heteromies ees olisi syrjitty tänäpäivänä.
72541 Sillee hassua että valitatte siitä et suvakit uhriutuu mit sitten teette kuiteskin ihan samoin.
Enkä ole missään vaiheessa edes väittänyt valkoisia geenejä likaisiksi joten huomaan sun argumentointikykysi olevan aika virheellinen. Joo vedä tähän nyt kaikki suvakkistereotypiat ja kerro kuinka mä olen "rajat auki vassarihomo antifasisti" koska et muutakaan osaa kuin tehdä vammasia olkinukke argumentaatiovirheitä.
[
6 viestiä
|
]
⭰
Tomb of finlandin ruoka
Kultamunat kuoriutuvat!
hyvä muslimi video
Krim on osa Venäjää
VihreätI
Mamuista M
Jenkemiä
Epäluotettavuus on huomattu
Porin Allan
korjaamo
Joka viides vanki on ulkomaalainen
Demari
Ryppy ja Hassan osa II
Rasismi
Vähän kannustusta viikonlopulle
Jätesäkin kanssa selfiet
Äänestä oikein.
totuus sattuu...
Homoviikko
Tampereella kilpaillut mukamas 16-vuotias urheilija... ja vitut!
Vitun natsit
Demariäänestejä, kun Sanna Marin kertoo mitä huulipunaa käyttää