Vaikeeta löytää nykyään hyviä, asianmukaisesti käytettyjä kylmälaitteita. Viimesimmän kunnollisen pakastimen kävin taannoin noutaan Oulusta yhdestä kellarista.
>>228406 B) Miten helvetissä voi olla noin vammatteja ihmisiä, kuin Siru on. Ei osaa lukea - ja sitten vittuilee. Opettelisi edes käytöstapoja, niin olisi voinut vain todeta, että oho, tuli luettua liian nopeasti.
Nyt täytyy kyllä sanoa, että eniten itteeni ihmetytti toi et tulis hakee terassin? Onko yleistäkin? Oon kuvitellu et se ei käy vaa noin et haetaan terassi ja menee auton katolle.
>>228429 Juu, kyllä itsekin sitä pohdin, että miten meinasi terassin Volvon kattotelineellä viedä. Toisaalta ehkä Siru on tyänaine ja ottaa Volvon takakontista akkuporakoneen ja purkaa terassin vartissa hirttäen liinoilla laudat turvallisesti katolle. :D
[
5 viestiä
|
]
⭰
Mainokset harmittaa, sininen piste, ja in soviet russia...
Kohtaamisia kaupoilla osa 98
Sexting
Kasvissyöjäperhe ja fuck you kusipää
Hyvinkään tunteiden pursottama herkkutatti
Broileri ja Karkkilan tappaja-Tuula
Katharsis
Hamppari ja ranualaiset
Naisten juttuja 2
Jeccu
Naistenhuoneen ovi jäi auki
Metrokissan arvoitus
Einon vessaseikkailut Lappeenrannassa :D
Siemennestettä itkevä karhu
Nouto itse
Maikkari, Tarjan manifesti miehisyydestä ja musiikkietsivä