Perustaja Mr_Pihvi

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 08.11.2018 05:00:35 Jäseniä 5 Vierailuja 796 Medioita 140

feissarimokat

Smoothie, kullista kuvia, sanaleikki ja nännipaita Smoothie, kullista kuvia, sanaleikki ja nännipaita
Elämäni exät Elämäni exät
Failbook Failbook
Naistenhuoneen ovi jäi auki Naistenhuoneen ovi jäi auki
Sisustushelmiä Sisustushelmiä
Naisten tietotoimisto Naisten tietotoimisto
Facebook vammaisolympialaiset osa MMMMMMMMVIII Facebook vammaisolympialaiset osa MMMMMMMMVIII
Kaikenlaista... Kaikenlaista...
Maikkari, Tarjan manifesti miehisyydestä ja musiikkietsivä Maikkari, Tarjan manifesti miehisyydestä ja musiikkietsivä
Kissaihmiset =^o.0^= Kissaihmiset =^o.0^=
Näprättävää, banaanipuu ja kaiketon karjalanpiirakka Näprättävää, banaanipuu ja kaiketon karjalanpiirakka
Timppa teki pari tatuointia Timppa teki pari tatuointia
Mehulinko Mehulinko
Molemmat jutut aika "..." Molemmat jutut aika "..."
Kirpputorilla Kirpputorilla
Rissotto marinaara Rissotto marinaara
Marika, teh siviilipoliisi, varastaa pikkupojan pyörän Marika, teh siviilipoliisi, varastaa pikkupojan pyörän
Miia vilkuttaa ja sinisen kulmadivaanin kauppa Miia vilkuttaa ja sinisen kulmadivaanin kauppa
Vesa the fisherman Vesa the fisherman
Sekopäisiä Sekopäisiä
Pringles Pringles
Ricky on oikeistolainen? Ricky on oikeistolainen?
Huoruli luuli liikoja Huoruli luuli liikoja
Tavaraa myynnissä ilman tupakkaa ja pornoa Tavaraa myynnissä ilman tupakkaa ja pornoa
 874 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.51 MB, 1 tiedosto
06.08.2020 18:45:04
[ + 4 | ]

Maxi-Burger & Kebab asialla jälleen

[45978] [kymmenen-euroa-pimeana-wfc.png] [0.51 MB] [852x5570] [] []
kymmenen-euroa-pimeana-wfc.png

työpaikka

(9)  · 

pimeä

(8)  · 

hyypiö

 · 

pomo

(23)  · 

feissarimokat

(147)
06.08.2020 18:56:55
#371603 [+3] Piilota Suosittele

Tommotti noi vassaripiipittäjät on. Ei oikeasti työt kiinnosta. Moni olisi valmis työhön mutta kun töitä ei saakeli ole edes tarjolla.

06.08.2020 22:19:38
#371711 [+1] Piilota Suosittele

En tiedä miten harhanen kultalusikka perseessä syntynyt tai elämästä täysin vieraantunut tollo kuvittelee että esim.pizzan vääntäjän tuntiliksa on enemmän kuin 10€ tunti? Toimitilahuoltajan (siivooja) tunti liksa on huonoimmillaan isolla firmallakin 7,49€ (alin mitä tiedän) ja tunteja saattaa saada max.20/viikko, joten pakko tehdä keikkaa toiselle firmalle. Tunnen kahvila ; kioski yrittäjän jolla uran alkuvaiheen keskimääräinen tuntipalkka oli 4,5€ ja töitä täytyi painaa 10-14h joka päivä. Nykyisin saa olla tyytyväinen jos saa tehdä työtä josta pitää, johon on koulutus / pätevyys, plus saa siitä palkan jolla elää ja harrastaa mukavempia asioita kuin työttömänä lojuminen.

07.08.2020 02:25:28 | 02:25:48
#371860 [+-] Piilota Suosittele

Hei, mä teen kotona kympin värkeillä miljuuna kertaa paremman pitsan ku toi natsi. Miks mä en oo tuolla pitseerias töis?

[ 9 viestiä | ]