Perustaja valupertti

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 31.03.2019 21:09:52 Jäseniä 2 Vierailuja 2 318 Medioita 169

kanava itse käyttämilleni kuvakommenteille

Kahlitsisin Kahlitsisin
/ __ \ / __ \
Jos kippoon jotain jäi, nii se on taatusti keskeltä kylmää. Jos kippoon jotain jäi, nii se on taatusti keskeltä kylmää.
Goomba buubs Goomba buubs
Perkele, kuvakommentti Perkele, kuvakommentti
Me too saatana! Me too saatana!
Homo Homo
Viinatrokari varmaan säikähti Viinatrokari varmaan säikähti
Aimo annos pervitiiniä Aimo annos pervitiiniä
Nyt tulee spremaa Nyt tulee spremaa
Nyt suudelkaa Nyt suudelkaa
Hergullisen näköistä Hergullisen näköistä
Cute asf Cute asf
Lyönkö? Lyönkö?
Slurps! Slurps!
Hyvää vappua Hyvää vappua
Eivät halua vapautua Eivät halua vapautua
Saatana Saatana
Pientä kehitystä tapahtunut Pientä kehitystä tapahtunut
Mitähän Aku Setä laulaa? Mitähän Aku Setä laulaa?
Ja hermothan siinä meni Ja hermothan siinä meni
Visa pystyyn Visa pystyyn
Danny ja sen "sihteeri" Danny ja sen "sihteeri"
Saispa vielä Kurkoa muovipullosta Saispa vielä Kurkoa muovipullosta
 898 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto
07.01.2021 21:11:32
[ + 3 | ]

Vammattikieltä

[50889] [178186.jpg] [0.06 MB] [720x659] [] []
178186.jpg

kieli

(133)  · 

englanti

(43)  · 

suomi

(396)
07.01.2021 21:43:42
#427637 [+-] Piilota Suosittele

Siinä sitten lähtee Stokkalle ostaan bleisereitä nostattaamaan fiilistä ja nappaa latten sitten lähimmästä popupista.

Onhan tuo ihan vitun perkeleestä, mutta itekkään ei jaksa töissä aina kääntää targettia kohtioksi tai biimiä suihkuksi. Eri asia on sitten viestittää työympäristön ulkopuolella, silloin harvoin kun on tarvetta, ihan suomenkielisillä sanoilla. Osittain on tuossa laiskuudesta kyse ja toisaalta tarve saada eksootiselta kuulostavia sanoja.

Tein muuten tänään mahtavan antipastin aamulla, jonka jälkeen söin mahtavan ala carten, ja illan päätin brunssilla, 'söin mitä kaapista löyty, linjastolla katoin kortista mitä on tarjolla ja join kännit'.

07.01.2021 22:07:20
#427648 [+-] Piilota Suosittele

Tuo rightin misu on sellainen eyecatcher, että mun basiceissani potenssi kasvaa ja statementtina haluan penetroitua eyecatcheriin pulssin vetäessä redlinella saavutettuani täyden potentiaalini.

07.01.2021 22:20:30
#427659 [+-] Piilota Suosittele

Kyllä mää ainaki catchaan kaikki free misut mitkä happens kohdalle. Ja ku spiikkaan mun frendeil nii kyllä mä tsoukkaan samal niiden kaa. Kato ku mieli on free niin ei tarvi conjurata erilaisii tsänssei, you tiätteks?

[ 6 viestiä | ]