Perustaja jumankekka

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.07.2019 08:50:09 Jäseniä 10 Vierailuja 10 121 Medioita 932

Kaikki kikkelikuvat ym.sonta tänne

pylly pylly
Perjantai Perjantai
Ihana mies Ihana mies
pojat painii pojat painii
Juhannuksen tarjoilut Juhannuksen tarjoilut
Markorepairs vs Parsa Markorepairs vs Parsa
Apetta, saatana Apetta, saatana
nätti tyttö nätti tyttö
Pora Pora
Ihana nainen Ihana nainen
kikkitötö kikkitötö
Persu Persu
YMCA YMCA
Ihana nainen Ihana nainen
Luolastolaisten mätöt Luolastolaisten mätöt
Perjantai Perjantai
hevone hevone
Milf Milf
Cvmcvmcvm Cvmcvmcvm
piirros piirros
Binding of isaac Binding of isaac
Tissit Tissit
Hyvä Paimen Hyvä Paimen
ei oikeen yhellä kädellä kuvaaminen onnistu ei oikeen yhellä kädellä kuvaaminen onnistu
 770 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto
16.11.2019 01:52:59
[ + 0 | ]

Eka hali


halaus

(16)  · 

homo

(634)
16.11.2019 03:20:03
#271287 [+-] Piilota Suosittele

???????????????? Mikä tän videon idea niinku oli? Oisin tajunnu ehkä jossai neekerilandiassa, mutta ilmeisesti jenkkilässä? No ok, onha neki kyl iha kehareita uskovaisia, mut en ois olettanu et ne pelkää homouden tarttuvan haluaksella tms. vai miks toi oli ni ihmeellistä?

16.11.2019 04:50:27 | 04:52:21
#271306 [+-] Piilota Suosittele

>>271287
Ei sitä täyspäinen ymmärräkkään. Mun elämää se ei heiluta millään tavalla mitä naapurit tekee tai on tekemättä keskenään, kuhan eivät tee sitä pihakiikussa lasten nähen. Pieni pussailu kyllä vielä menee, mutta hei-laitetaan-mulle-hiekkaa-perseeseen-ja-pari-käpyä-oravineen-siinä-samalla ei oo enää mitään pihalle kuuluvia aktiviteetteja. En sen tarkemmin tiiä mistä tuossa oli kyse, mutta aika kevyestä pettingistä kai. Vissiin siinä homopelekoset sai hyväillä umpihomoja ja taispa se yks amis vielä pusauttaakki sitä fruittaria poskelle. Itte asiassa tuo on ihan vitun tyhymä ja viihearvoltaan heikko vilimi.

Olihan siinä oli pari hyvän näköstä tytöistä tykkäävää tyttöä, joten meniskö tuo sitte vaikka henkilökohtasen fantasian piikkiin tai jottain.

16.11.2019 16:08:04
#271418 [+-] Piilota Suosittele

>>271306
Mjoo en tiiä, ekas kämpäs asu kuulemma samas rapus jotai homoi. En tiiä oliko ne ees mut 2 äijää asu samas asunnos. En koskaa miettiny ku ei kiinnostanu, mut joku vitu vihasen olonen täti siitä joskus mulle avautu et vitu homot siellä homostelee tms. :D Ja siis ku siel ei ollu koskaa mitää järjestys häiriöitä eikä mitää sellasta ni kai sitte ainoo mistä pysty valittaa ni oli et siellä asu herran jumala homoja.

[ 5 viestiä | ]