Perustaja jumankekka

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.07.2019 08:50:09 Jäseniä 10 Vierailuja 2 810 Medioita 834

Kaikki kikkelikuvat ym.sonta tänne

sämpyläongelma sämpyläongelma
Alla star by smash mouth but the whole song is sung in c note Alla star by smash mouth but the whole song is sung in c note
Sartarin tuli (Ennustuksia, 3/3) Sartarin tuli (Ennustuksia, 3/3)
Mr_Pihvi Mr_Pihvi
Taijjatte tykätä tämmösestä Taijjatte tykätä tämmösestä
Niilon paljastus kuutamo Niilon paljastus kuutamo
Koopa girl Koopa girl
Vihannesjuoma Vihannesjuoma
uusavuttoman kokkauskriimi (sisäpaistipihvit ja muusi) uusavuttoman kokkauskriimi (sisäpaistipihvit ja muusi)
25 litraa puhdasta rakkautta 25 litraa puhdasta rakkautta
Lentäjät Lentäjät
Batguy Batguy
Pyttipannu Pyttipannu
Pasiradion liikkuva studio Pasiradion liikkuva studio
Pätmänni & pojjaat 2 Pätmänni & pojjaat 2
sara jay sara jay
Liity meidän perheeseen Liity meidän perheeseen
Ihana norjalainen Ihana norjalainen
Grrr Grrr
Vähä tulee Vähä tulee
Carrie Emberlyn Carrie Emberlyn
Marco on näsä Marco on näsä
Puolapuut Puolapuut
Ihana nainen Ihana nainen
 366 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto
14.08.2020 00:23:49
[ + 2 | ]

Aamen

[46420] [jeesus.jpg] [0.04 MB] [512x371] [] []
jeesus.jpg

14.08.2020 02:38:30
#374501 [+-] Piilota Suosittele

>>374499
Nyt minä olen surufuu ;_;
Mutta olen varma siitä, että herramme, Valontuoja, vielä minut vapauttaa Kiss.fm:n sekä radio Suomipopin kahleista :3

14.08.2020 03:18:31
#374508 [+-] Piilota Suosittele

>>374502
Herramme Lucifer tulee vielä vapauttamaan meidät kaikesta pahas.. eiku siis hyvästä. Tänäänki näin yhen tutun lähikaupan myyjän joka luulee mua saatanistiksi. Se ihan selevästi pelekää mua niin kävin äkkiä kotona tatskaamassa silimien välliin ristin oikeinpäin ja menin sitte otta verta valuvana takas sinne kauppaan. En käsitä, että miks sitä näytti pelottavan entisestään ku hymmyilin sille oikein leviästi samalla ku veri valu silimiin. Pakeni siitä myynti-istuimelta. Kotona sitte huomasin, että no perkele, määhän olinki tatskannu pentagrammin ja FUCK JESUS sen sijaan, että oli tarkotus laittaa Daavidin tähti ja LOVE JESUS. No jaa, kerrankos sitä pikkupäissään mokaa muutaman pienen detaljin.

14.08.2020 03:30:36
#374510 [+-] Piilota Suosittele

>>374509
Rakas mussukkaiseni, ei se tästä voi kovin paljon huonommaksi mennä. Pahinta vois varmaan olla se, että joutuis johonki perkeleen jäätyneille maille joissa on niin kovat pakkaset, että viinakin jäätyy. Onneks ny sitte tuo ilimasto kuuleman mukkaan sentään lämpenee. Muutenki vituttanu ku aina on niin helevetin kylymää. Saatas meki joku semmonen 25-30 astetta varjossa eikä tuulis niin zaijaijai!

[ 7 viestiä | ]