Virossa ja Suomessa on kyllä tällaista saatanan touhua ja spugettimet ovat vieläpä aggressiivisia ja ruinaamassa milloin mitäkin.
Puolassa perkule vanhat mummotkin uskaltavat olla puistoissa penkeillä, vaikka siellä "puistojen miehet" ottavat lepoa viereisellä penkillä. Siellä nämä "puistojen miehet" väistävät kaikkia muita, eivät missään ördänneet, mölynneet eivätkä parvena ryypänneet vaan ottivat hyvinkin rauhallisesti lepoa penkeillä ja korkeintaan kävivät kusella tuuhean puskan takana. Puolassa toki on niin hurjat poliisivoimat, että siellä ei hanttiin laiteta.
Liettuassa nämä hilpeämmät kaverit tuntuivat olevan hyvinkin pitkälti piilossa yleisistä paikoista ja lähinnä kerrostalojen jne. piha-alueilla notkumassa tai bilettämässä. Morjestelivat hyvän tuulisina pullojensa kanssa yötäpäivää (nukkuivat aamuisin ja alkuiltapäivisin).
[
1 viestiä
|
]
⭰
Kaikkien sovvettujen sankavi
kylmä
Päivän harjoitus: Nuole se pystyyn
venäläinen pingviini
mamujen hiekkaveistos
Jeesus kerjäsi sitä ja sinä olet seuraava. T: Amerikan Benkku
syyllinen
säästä sähköä
Jatkosodan syy - Operatsia Groza
Holokausti business
kun helvetti jäätyy
mordor
akvaario
Demarit on demareita koska ne ymmärtää rahan päälle
mikä on suurin
True nudist
C-paperit
davy jonesin kakkulat
tulva
Kapitalismi ei toimi
Mitä jos kertoisin että media ja hallitus on täysin Kiinalainen?
farkku astiasto
Jeesus on kuningas ja Trump on vaan Jeesuksen lammas