Perustaja Tyhmä-Antero

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 16.10.2017 09:55:54 Jäseniä 32 Vierailuja 6 918 Medioita 394

Ei pornoa, ei nakuilua. Vain tyylikkäitä, seksikkäitä ja kauniita naisia vaatteet päällä (tai ainakin osa).

Olispa tollanen kotona Olispa tollanen kotona
Melkkein näkkyy Melkkein näkkyy
Jossu näkee sun varustuksen Jossu näkee sun varustuksen
Angela Dorian Angela Dorian
Muuntautui sankarimuotoonsa Muuntautui sankarimuotoonsa
Kansikuvia 50- ja 60-luvulta Kansikuvia 50- ja 60-luvulta
hymynaama :3 hymynaama :3
Hulahula Hulahula
Lets do it, you sexy thing Lets do it, you sexy thing
Liikaa vaatetta Liikaa vaatetta
Metsurityty Metsurityty
Muhkea Muhkea
Onko täällä kylmä Onko täällä kylmä
Punapää Punapää
Sexy Hermo wants your dick Sexy Hermo wants your dick
Alkoi tehdä mieli kaakaota Alkoi tehdä mieli kaakaota
Hyvin suunniteltu on puoliksi tehty Hyvin suunniteltu on puoliksi tehty
Tulisitko viekkuun kultaseni? Tulisitko viekkuun kultaseni?
Eartha Kitt Eartha Kitt
Would? Would?
Rantanyppylät Rantanyppylät
Jonkun äiti aikanaan Jonkun äiti aikanaan
Hymyilevä punapää Hymyilevä punapää
Dallasin Pamela eli Victoria Principal Dallasin Pamela eli Victoria Principal
 986 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 10.12.2019 01:18:34
[ + 3 | ]

Dimmugimmu had a dick, now he wants yours

[37559] [0.jpg] [0.06 MB] [469x832] [] []
0.jpg

sexy

(105)  · 

brunette

(16)  · 

nainen

(1561)  · 

dimmugimmu

10.12.2019 04:27:42
#280941 [+-] Piilota Suosittele

Mikä sua vaivaa? Et saanu musta taskuvaginaa niin homma on sillä saletti. Eikä tämmönen häiriköinti auta asiaa millään tavalla. Määhän sanoin jo, että jos haluat olla mun kaa niin sitten polet ne eksäs sinne suohon. Oli sitä maagista yhteyttä eli ei.

10.12.2019 07:37:58
#280963 [+-] Piilota Suosittele

>>280959

Ei ei, jätä se vaan tälleen. On aina kiva tuntia ittensä etes jollaki tavalla halutuksi (verottajaa lukuun ottamatta) senkin kiusaaja. Tai no, siis jos nyt vielä kerran kiellon päälle niin mää tykkäsin kovasti sun kielihommista. Se, ku levitit ensin pun pakaroita ja laittoit vähän margariinia röörille ja sitten sen jäläkeen tunkeuduit mun ruskeaan namuseen lipustellen ja lupsutellen. Ku levittelit persettäni sormillas ja pidit kieles jöpö jäykkänä ja tutkit salaisuuksien kammiotani. Tunnustellen, runkeutuen ja lopulta vähän väkisinkin ottaen. Levottomat sormes vaelteli pitkin persettäni ja hyväilivät haisevaa välilihaani.

Työntyen ja palaten edestakaisin, hitaasti mutta nautinnollisesti, rytmikkäästi kun nuuhkitutit mulla sormias. Myskinen tuoksu sun sormissa teki mulle niin ihanaa hyvää etten kehannu myöntää sitä ittelleni tai etes ehonalaisvalvojalle. Mä vaan halusin sua niin kovasti, mutta olit silti kiinni eksässäs. Täälläki laittelet viestejä pikkunatsille semmosella innolla mitä mää oppiin saamaan sulta. En oo etes tänä iltana juonu ku lähemmäs nelijä litraa rankkia, mutta silti kaipaan sun lämmintä suuta.

Pusi pusi <3

10.12.2019 08:00:19
#280969 [+-] Piilota Suosittele

>>280967
Oot vaan seksuaalirasisti. Siitä se kaikki johtuu. Ja miten niin annan erilaisia signaaleja? Kuuluu tytyjen luonteeseen, tshihihihihi. Sitäpaitti oot raiskaaja jos et oo mun kans sammaa mieltä.

ps. vois kai täsä mennä pötköttelemään sänkyyn uusimman Historia lehen kans jo. Mutta kuitenki oot rasisti ja pedari ja kaikkia muuta ihan vaan siksi, koska sanon niin. Eikä mun sanoja saa ottaa tosissaan, ku oon viaton pikku tytön tyllerö, tshihihihihi. Jos muuta väität niin oot antifeministi.

10.12.2019 20:55:57
#281127 [+-] Piilota Suosittele

>>281045
Ei nuin saa sanua. Kehopositiivinen nainen joka katsoo muutaki ku vaan ulkokuorta. Kuten tilinauhaa.

>>281071
Neitokaiset on niitä pikkupilluja. Mää oon oikeen voimaantunu lihavittu.

Sitäpaitti oon juutalainen joten oon aina oikiassa.

10.12.2019 21:26:40
#281144 [+-] Piilota Suosittele

>>281130
Doddih. Nyt sulla meni omat ja sonjailut sekasi. "Minä en sonjaile..." räähhähähää! Ja tottakai sulla on oikeus mielipiteeseen. Se vaan on väärä etkä nää saa sanua sitä ääneen.

[ 13 viestiä | ]