Perustaja Babazinga

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 21.10.2017 21:52:41 Jäseniä 33 Vierailuja 8 749 Medioita 1052

Vanha kunnon

@MR_PIHVI @MR_PIHVI
Klonkun luolassa Klonkun luolassa
kuukerin nelli kuukerin nelli
Seksi time ! Seksi time !
:) :)
Oon toi (ikkunan takana katson) Oon toi (ikkunan takana katson)
Hood vs. Albino Hood vs. Albino
would you rather would you rather
Sannamarin 2.0 Sannamarin 2.0
Tajunnanvievää kauhua Tajunnanvievää kauhua
aikuiseksi rituaali aikuiseksi rituaali
Ostin uusimman Geforcen Ostin uusimman Geforcen
Muna meni rikki Muna meni rikki
tonttu parka tonttu parka
Melko toimiva perseen suristin Melko toimiva perseen suristin
hehe hehe
Hieno animaatio Hieno animaatio
hapsi_ myyntihommissa hapsi_ myyntihommissa
normi luolastolainen normi luolastolainen
ihan hauska laji ihan hauska laji
Putkari Putkari
what the fuuuuck what the fuuuuck
perus luolastolainen... perus luolastolainen...
tämmönen opastusvideo tämmönen opastusvideo
 929 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.99 MB, 1 tiedosto
23.01.2019 08:05:19
[ + 4 | ]

Slayjerin sisko


huume

(53)  · 

jaa

(43)
23.01.2019 12:52:16
#150765 [+-] Piilota Suosittele

150747 Tuskin poliisit näki koko tilannetta jos just sattu paikalle ku nainen saa iskua nii tietenkin sen kimppuun. Toivottavasti on korjattu sit jälkeen päin et miten asia on menny.

23.01.2019 13:08:06
#150773 [+-] Piilota Suosittele

On käynyt itsellekin vastaava tilanne. Muutama vuosi takaperin lähipubissa ollessani jutskasin porukoiden kanssa. Takana syntyi tappelu, johon menin väliin. Saatiin riitapukarit irti toisistaan ja minä sain omistajalta syytteen että olin aloittanut tappelun. Vasta kun muut paikalla olijat sanoivat, etten tehnyt muuta kuin mennyt erottamaan porukan tappelemasta saivat omistjan ymmärtämään. Tänä aikana kerkesi tulla porttikielto joka sitten saatiin kumottua.

En mene enää mihinkään väliin, koskaan ellei ole oma perhe kohteena. Sen olen ymmärtänyt pikkuhiljaa. Ei kannata mennä väliin. Katsoo sivusta ja huutaa joko puolesta tahi vastaan ja lopuksi ambulanssi hävinneelle osapuolelle.

23.01.2019 13:24:56
#150783 [+-] Piilota Suosittele

>>150765
Ei silti oikeuta hyökkäämään naisen kimppuun takaisin, vaikka tämä kävi päälle, koska konflikti oli jo ohi ja nainen oli tokkurassa. Tosin järki olisi itelläkin pettäny egon ja itsesuojeluvaiston tieltä, kun psykooseissa oleva muija alkaa mälläämään turpaan. Mies selviää vissiin torumisella.

[ 7 viestiä | ]