Rääkyjä varmaan vetänyt samaa kamaa idolinsa George Floydin tapaan. https://fi.wikipedia.org/wiki/George_Floydin_kuolema Tulee mieleen tapaus Jimi Karttunen, jossa kamapää riehuu, joutuu riehumisensa takia pahoinpidellyksi, lähtee kesken hoidon sairaalasta kun vierotus oireet ja vapauden kaipuu käy liian kovaksi. Kuolee osittain pahoinpitelystä seuranneisiin vammoihin, osasyynä myös oma huumeiden käyttö. Kuoleman jälkeen muutetaan lähes pyhimykseksi ja rauhan rakastajaksi. Anarkomarkot ; antifantit vie puistosta repimiään kukkia kuolinpaikalle ja tuhertavat lähistön seinille, roskapönttöihin jotain muistokirjoitusten tapaista. Vittu mikä aika elää ja ihmetellä maailman menoa.
>>351996 Tais olla jotain pakkopalautusten vastustus miekkareita, mistä toi video on alkujaan. Mutta ei toi porukka täysijärkistä ole, väärät lääkkeet, huumeet tai sitten lääkityksen tai hoidon puute aiheuttaa tuonkaltaista käytöstä. Yliksellä huutikset kun pystyy kuitenkin keuhkojensa pohjasta kiljumaan "En pysty hengittää".
>>351996 Viitisen vuotta vanha, suvi auvinen ja muu antifa protestoimassa ja meuhkaamassa. Antifantit oli silloin aika paljon aktiivisempia rettelöitsijöitä kuin nyt. https://www.youtube.com/watch?v=U0O-SCHlrIs
[
10 viestiä
|
]
⭰
Nyyttinekroosi
Mitä helvettiä??
Nakuankka raiskas mut
ylilauta bugi
Poliisit otti Nakuankan kiinni
tainu jäädä trukkikurssi väliin
parran ajo
Isän poika
Teattereissa 10.8. 2021
Ihana ahteri
Tätä luolasto tarvii
vettä se vain on
tää on mulla tinderissä. lupas tulla suomeen ku corona loppuu