Perustaja Babazinga

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 21.10.2017 21:52:41 Jäseniä 33 Vierailuja 8 816 Medioita 1056

Vanha kunnon

parhaita videoita mitä joku on koskaan nähnyt parhaita videoita mitä joku on koskaan nähnyt
Puhuvat murot Puhuvat murot
näin me otamme paskan perseestä näin me otamme paskan perseestä
Pyhää vodaa Hartwallilta Pyhää vodaa Hartwallilta
Bullets of Justice Trailer Bullets of Justice Trailer
hentaita hentaita
Julie Pulju Julie Pulju
Vittulaulujouluvittukakkonenjonilaulaa Vittulaulujouluvittukakkonenjonilaulaa
nyt on settiä nyt on settiä
Köiby Köiby
Mitä kettu sanoo Mitä kettu sanoo
Luolastolaisen oma aika Luolastolaisen oma aika
Norski poistaa kuivuneen poronsperman Norski poistaa kuivuneen poronsperman
upi syö kusista makkaraa upi syö kusista makkaraa
Opetusvideo siitä miksi idiootille ei saa antaa asetta Opetusvideo siitä miksi idiootille ei saa antaa asetta
Venäjällä ollaan sokeita Venäjällä ollaan sokeita
Hyvää yötä :) Hyvää yötä :)
Slayjer Slayjer
kotibileet kotibileet
Demari Demari
Varmuus ennen kaikkea Varmuus ennen kaikkea
vitun paskapää vitun paskapää
Pikku kovettumat kantapäästä Pikku kovettumat kantapäästä
Se ois sitten keskiviikko Se ois sitten keskiviikko
 705 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto
11.06.2024 15:33:08
[ + 2 | ]

Isojen tytyjen paras puoli

[71085] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [720x618] [] []
tiedosto.jpg

tyty

(37)  · 

nainen

(1777)  · 

lihava

(43)  · 

läski

(395)  · 

iso

(72)  · 

paska

(419)  · 

perse

(692)  · 

pillu

(438)
11.06.2024 17:11:16
#626333 [+4] Piilota Suosittele

Kelatkaa niitä hoitsuja sairaaloissa jotka pesee noiden perseet ja niiden läskimakkaroiden välistä pitää pyyhkiä hiet ja muut paskat pois. Sit leikataan kynnet kun se ei itse ole kyennyt enää 10 vuoteen tekemään. Nami nami. Ei voi muuta ku hattua nostaa, mä en kykenis tekemään sitä työkseni. Kaikkeen varmasti tottuu, uskon kyllä mut ei kiitos.

11.06.2024 17:33:03 | 17:33:48
#626338 [+-] Piilota Suosittele

>>626335
Siis, hoitajan on pakko jos todetaan varpaat lähes infektioriskiksi. Tietenkään mikää manikyyri se ei ole, eikä sitä tehdä kaikille. Jos taas ne on todella karmeassa kunnossa, sitten se on jo terveyden kannalta pakko. Tiedän tämän koska sukuni naisilla hoitoala oli vahvasti läsnä.

E:
Niin tosiaan, kun puhutaan osastopotilaista jotka makaa siellä esim sydänogelmien, neurologisten yms yms hoitojen takia pitkään. Millekkään päivystyspotilaille sitä ei tehdä

11.06.2024 21:34:41
#626398 [+-] Piilota Suosittele

>>626380
Siis kyllä, se että on "hoitsu" kertoo vähän, vain alan. Ihan eri asia olla vanhainkodissa, yksityisellä, kirurgisella osastolla jossa kaikki on leikkauspotilaita... vai päivystyksessä missä viikonloppuisin piri-penat ja kalja-anterot tulee puukko pystyssä päässä vähä päivystyksee :D (jep, kertoi Romaniassa lääkärinä oleva kaveri jonka tapasin ruotsissa. Kysyin villeintä keissiä ni joku jätkä tuli päivystykeen leipäveitsi päässä, kiinni. Muija oli lyöny ja uponnu just sen 1-2mm mitä pääkallo voi just ja just kestää. Sain ehkä kylmiä väreitä)

12.06.2024 22:28:57
#626686 [+-] Piilota Suosittele

>>626568
muijas? :D

En ole ikinä nähnyt kun tyttöystävä vaihtaa menkkarättejänsä kotonani, itseasiassa en ole nähnyt niitä edes roskiksessa enkä missään muualla kuin myyntipaketissa.

Kikkelistä olen kyllä suihkutellut valu(pertit) pois monesti.

[ 12 viestiä | ]