Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 28.10.2017 05:52:16 Jäseniä 9 Vierailuja 1 142 Medioita 147

Me Emme Ole Unohtuneet

Koiro sanaleikkeilee Koiro sanaleikkeilee
jaksuhail jaksuhail
Valtakunnan Johtaja Valtakunnan Johtaja
Michael Müller - Panzer Division Wiking Michael Müller - Panzer Division Wiking
Kuulin että Avicii kuoli. Kuulin että Avicii kuoli.
Jos saisin matkustaa ajassa... Jos saisin matkustaa ajassa...
88 88
Hitlerin mietteitä Hitlerin mietteitä
Siellä se on Siellä se on
Sturmwehr-Wie ein Held Sturmwehr-Wie ein Held
captain stop the global cancer captain stop the global cancer
Sotakettuja Sotakettuja
Fuck antifa Fuck antifa
Sleipnir - Unbekannter Soldat [Video estetty tässä maassa] Sleipnir - Unbekannter Soldat [Video estetty tässä maassa]
Lipun tarkastaja Lipun tarkastaja
Keskity tehtävään Anne! Keskity tehtävään Anne!
Se ainoa oikea Hitler-kolikko Se ainoa oikea Hitler-kolikko
Honey Nut Gestapos Honey Nut Gestapos
islam vs nazi islam vs nazi
Todellisen johtajan tunnistaa hulmuavista lahkeista Todellisen johtajan tunnistaa hulmuavista lahkeista
Slayjerin pleikkari Slayjerin pleikkari
Lupupolo Lupupolo
Koti takapihalta ja olohuoneesta Koti takapihalta ja olohuoneesta
Muutama hattu Muutama hattu
 1 202 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.95 MB, 1 tiedosto
07.02.2021 22:43:19
[ + 11 - | ]

Pekka Siitoin tribute

[51622] [pekka-siitoin.mp4] [4.95 MB] [640x276] [] []

pekka

(39)  · 

siitoin

(15)  · 

valtakunnanjohtaja

 · 

pekka siitoin

(35)
08.02.2021 04:39:56
#437074 [+-] Piilota Suosittele

>>437048 Se järkkäsi kesäleirejä joskus kasarilla nuorisolle, ja kyllä täytyy sanoa että sinne osallistuneilla kavereilla oli menosta huumori kaukana. Vielä hullumpina palasi kaikki. Tosin ne oli kaikki niin umpihulluja jo lähteissään, että vain läheiset olisivat voineet mitenkään huomata sitä eroa. Omista sen juttuihin osallistuneista tutuista ei ole hengissä kuin sellaisia, jotka ovat olleet täysiä spurguja viimeiset pari vuosikymmentä.

08.02.2021 04:52:58
#437079 [+-] Piilota Suosittele

>>437074
Kaveri kerto kaverinsa jutelleensa Siitoimen pojan kanssa, sen joka oli sillä laivamatkallakin mukana, ja sano sen vihaavan isäänsä. Meinas, että se aivopesi niitä jo pennuista lähtien omaan harhaseen maailmaansa. Siinä keskustelussa oli huumori ollu kaukana siis sen kaveri kaverin ja Siitoimen pojan kans. Eikä mikkään ihme. Ehkä Valtakunnanjohtaja sittenkin usko ihan vilipittömästi omaan touhuunsa ja sitä myöten sai kerättyä muita mielisairaita kavereikseen. Surullistahan semmonen on, mutta silti väitän helevetin hauskoiksi filimeiksi niitä Pekan julistuksia.

Sillon vielä ku sen omat sivut oli pystyssä niin siellä se hailas autokolarissa kuolleen poikansa haudalla ja muutamissa puristeli espanjalaisten huorien tissejä. Olipa ykskin kuva jostakin "uusnatsien suuresta marssista", ties minkä sivukadun kulumasta, jossa oli kolome tyyppiä. Yks niistä kuluki eellä, sitten oli lipunkantaja ja oliko se kolomas sitte jo niin häppeissään koko jutusta, että kuluki leuka rinnassa.

10.03.2021 03:15:00
#446165 [+1] Piilota Suosittele

Pekka on minun musikaalinen muusani! Nauravat natsit inspiroi minua tekemään oman levyni: "Nummela". Kiitos Pekka!

[ 7 viestiä | ]