Vilimejä x6 Vilimejä x6
tuima kissa tuima kissa
mitä sää teet?! mitä sää teet?!
ihana nainen ihana nainen
Persujen unelma paremmasta Suomesta Persujen unelma paremmasta Suomesta
Hy00man p0rn Hy00man p0rn
EA EA
insinööri insinööri
Hieno tanssiesitys Hieno tanssiesitys
Hapsille tissikuva Hapsille tissikuva
matikkaongelmia matikkaongelmia
oli huono kuormansidonta oli huono kuormansidonta
Tissit Tissit
Vittu naisia! Vittu naisia!
Uuno Uuno
oletteko te kuulleet linuxista oletteko te kuulleet linuxista
löysä kissa löysä kissa
Kummitukset Kummitukset
Täytetty pääsiäislammas Täytetty pääsiäislammas
kissakasa kissakasa
rasvaa ne rasvaa ne
Ettäs tiedätte Ettäs tiedätte
mä haluun olla isona mä haluun olla isona
laita muna sinne laita muna sinne
 1 211 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.6 MB, 1 tiedosto, 23.08.2019 14:22:50
[ + 7 - | ]

Gretan laivamatka alkoi jo

[33571] [greta.png] [0.6 MB] [775x542] [] []
greta.png

greta

(74)  · 

thunberg

(9)  · 

brazzers

(9)  · 

laiva

(43)  · 

matka

(11)  · 

laivamatka

23.08.2019 17:09:45 | 17:10:43
#239043 [+-] Piilota Suosittele

239039

Ironisempaa ois jos toi jysähtäs johonki tankkerii ja tekis helvetillisest öljyvahingot. Tosin taida tollanen kilpavene joka on todennäkösesti jotain lasi/hiilikuitia tms. ja hajoo tuhannenpillunpäreeks jos näkeeki tankkeri paljoa sellasta aiheuttaa.

Ja ironistahan oli kans se, että sentakia että Greta säästi lentämisessä, niin useampi ihminen lensi saman matkan ton venereissun takia. Eli parempi ois ollu ilmastolle vaa lentää. Plus ne koneet ois lentäny anyways, toi laiva ois mädäntyny jossai.

23.08.2019 23:05:14
#239174 [+-] Piilota Suosittele

On se kiva olla aivopesty pikkuperkele, vouhkata asioista kuin eläin - vaikka ei ole vielä elämää edes nähnyt ja tuskin on yhtään kunnon downeria elämässä myöskään kokenut. Siinä sitten on yhtä sun toista AfA -tyyppiä ympärillä manipuloimassa pientä päätä vain lisää.

Toivon totisesti, että käy kuten Preussian Blue -bändin tytöille, että kun vähän kasvaa, niin lähtee "omille teilleen" aivopesun luota. Toisaalta Greta on niin hullu ja julkisuudesta nauttiva, että taitaa peli olla menetetty.

Mielipiteitä saa ja pitää olla, mutta ei pidä olla kapeakatseinen fanaatikko.

06.01.2021 16:37:10
#427246 [+-] Piilota Suosittele

Tietenkään ei voi pitää kokousta etänä vaikka vouhkaa niin perkeleesti siitä ettei saa liikkua muutoin kuin jaloin.

[ 11 viestiä | ]