hyvä poju :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hyvä poju :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
edullinen laajennus edullinen laajennus
Latex Latex
ammatti juoppo ammatti juoppo
Vasemmistoliitto Vasemmistoliitto
happy new year fuckers... happy new year fuckers...
assburger ja sukat assburger ja sukat
no coloona no coloona
Uusi mies Uusi mies
elä juo kahvii vitu rassisititisisisisisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii elä juo kahvii vitu rassisititisisisisisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Serbia apu Serbia apu
Fingerpori Fingerpori
Hapsi_n bassokitara Hapsi_n bassokitara
WHERE IS MY MONEY? WHERE IS MY MONEY?
Pitbull ja ylähuuli Pitbull ja ylähuuli
sosialismi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sosialismi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Koronapotilaatko yliedustettuina? Tehohoitopaikkojako ei riitä? Koronapotilaatko yliedustettuina? Tehohoitopaikkojako ei riitä?
joistakin tavoista ei pääse eroon joistakin tavoista ei pääse eroon
Prööt Prööt
Huutista Huutista
Valta kuuluu kissoille Valta kuuluu kissoille
maskien maski maskien maski
Olo on vahvasti tämä nyt Olo on vahvasti tämä nyt
Lieutenant Dan´s New Year Lieutenant Dan´s New Year
 827 näyttökertaa, 2 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 12.11.2019 21:54:12
[ + 5 | ]

♂ Fukkireta ♂


vocaloid

(12)  · 

gachimuchi

(92)  · 

fukkireta

 · 

billy herrington

(25)  · 

gachi

(5)
13.11.2019 00:38:42
#269843 [+-] Piilota Suosittele

Tää on yks mun suosikeista koska joka kerta ku menee salille tulee vastaan sama homma. Ensin ne kattelee mua hiljaa penkillä istuen ja sitte ku otan kehosaippuan (Axe tietysti) niin ne kuuntelee vähän aikaa mun ääniä ja kattelee varjoa. Sitten ku kurottaudun alemmas pesemään polvia niin yleensä aina kuuluu takaa semmonen tyytyväinen tuhina ja heti kohta sen perään se sama ääni mikä lähtee, ku se muovinen suihkuverho vedetään sivuun. Jännityn yleensä siinä vaiheessa, mutta rentoudun ku molemmat kädet laskeutuu pesemään mun alaselekää. Hetken päästä oonki jo täysin rentoutunu ja siinä vaiheessa ne kohteliaimmat kysyy, että tykkäänkö tästä. Ne vähemmän kohteliaat vaan tarraa mun saippuoituun peräpäähän eikä sano yhtään mitään.

Huom. Jos kerran ootte aatelleet harrastaa treenin jälkeistä rentoutumista niin olokaa etes sen verran kohteliaita, että sanotte jottain muutaki ku uuh aah. Voisitte vaikka alottaa kysymällä, että oliko hyvä treeni. Siihen ois sitten heleppo sanua, että muuten hyvä, mutta jäi yks sulkijalihas treenaamatta, että viittisikkö auttaa vähäsen. Kohteliaisuudella pääsee pitkälle ja pitkällä pääsee kans pitkälle. Eikä sen tarvi olla mikään pitkä sessio vaan ihan semmonen nopea parin, ehkä kolmen minuutin kikkailu riittää ihan hyvin. Siinä on sitte molemmat hyvillä mielin.

[ 2 viestiä | ]