vaaliväsymys vaaliväsymys
A L A N A L A N
sonja hoitaa sonja hoitaa
Jimbo punaviherkuplassa Jimbo punaviherkuplassa
Arvaa mikä päivä? Arvaa mikä päivä?
Teit kohtalokkaan virheen >:3 Teit kohtalokkaan virheen >:3
klassikko klassikko
Hyökkäykseen! Hyökkäykseen!
virtakraatti virtakraatti
tunne oma kassi tunne oma kassi
Kissakuvia ja gifejä Kissakuvia ja gifejä
Taivaallinen vittusaatana Taivaallinen vittusaatana
Kuvaotokset #27 Kuvaotokset #27
JAUHO, VISPILÄ, OMA PERHE! JAUHO, VISPILÄ, OMA PERHE!
moskau moskau
vim vim
Livin' La♂Gay L♂ca Livin' La♂Gay L♂ca
tanssit tanssit
Homma saatana Homma saatana
Tarkastuskierroksen alkua Tarkastuskierroksen alkua
Matti Rönkä antaa teidän kokea pimeän puolen koko voiman. Matti Rönkä antaa teidän kokea pimeän puolen koko voiman.
"This just in!" "This just in!"
Väyrysen kissa Väyrysen kissa
osaa ne koiratkin osaa ne koiratkin
 494 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.1 MB, 1 tiedosto, 09.02.2020 12:58:12
[ + 3 - | ]

:D OK :D

[39459] [tiedosto.jpg] [0.1 MB] [1012x450] [] []
tiedosto.jpg

09.02.2020 13:56:42 | 13:57:19
#304761 [+1] Piilota Suosittele

Väestönsiirto ja aseeton (toistaiseksi) valtaus on käynnissä.

Kun islamisteja on tarpeeksi länsimaissa, muuttuvat lait ja Sharia tulee voimaan.
Alkaa voimakas syrjintä ja rasismi muita kuin muslimeita kohtaan. Mukaan tulevat myös eri suuntausten keskinäiset kahinat, koska islamistit nostavat aina päätään ja aikaansaavat kahnaukset. Eurooppa muuttuu uudeksi Lähi-Idäksi, pommi-iskut, ammuskelut ja vainot ovat jokapäiväistä arkea ja naisten asema on muuttunut liberaalista nyky-yhteiskunnasta islamistipatriarkaatin "pakkohunnutetut ja kuritetut" tahtotilaan.

Ja tämä on länsimaalaisten valtioiden oma valinta ja tahtotila, koska ei suostuta ymmärtämään ja hyväksymään esimerkiksi Leubecheria.

Ylihumanismi ja perusteeton maailmanpelastusmentaliteetti on pahasta.
Euroopassa näyttää siltä, että vain kommunismivallan alla 80/90-lukujen taitteeseen olleilla valtioilla on realismia ymmärtää ihmisten erilaisuus ja pahuus - ja siten suojella omaa kansaansa.

09.02.2020 14:10:08
#304764 [+1] Piilota Suosittele

>>304760 esim lähi-idässä olevat monet moskeijat on kuulemani mukaan alun perin olleet kristittyjen kirkkoja ja mikä on sairasta niin radiosta kuulin että irakin kotisivuilla kerrotaan reittiohjeet suomen rajanylityspaikoille ja ohjeet miten maahan pääsee jallittamalla tulliviranomaisia ja siihenkin irakin kotisivuilla on ohjeet

09.02.2020 14:34:31
#304777 [+-] Piilota Suosittele

>>304760
Mitä/mikä pitää perustella?
Ai se, että noin iso prosentti myönteisiä turvapaikanhakemuksia myönnettiin Suomessa suurimmaksi osaksi elintasopakolaisille, eli matuille?

13.02.2020 13:11:29 | 13:12:03
#306468 [+-] Piilota Suosittele

>>304777
Eiköhän se ole niin, että ne elintason perässä juoksevat ovat juuri niitä, jotka saavat sen kielteisen päätöksen. Nyt olis ihan hyvä jos sulla olis muutakin perusteita, kuin tietyilla saiteilla leviävät huhut. Jos sä oikeasti mietit mistä olet tuollaisen käsityksen saanut, niin kannattaa ajatella miten paljon asiaan mahdollisesti vaikuttaa se, että lukee ja kuluttaa vain tietynlaisia uutisia tietynlaisilta medioilta.

[ 13 viestiä | ]