Lörrr :Dd Lörrr :Dd
Kallis juustoraastin Kallis juustoraastin
fuck fuck
Keravalainen Kuivan Jarna käy kunnanviskaalilla Keravalainen Kuivan Jarna käy kunnanviskaalilla
Näprättävää, banaanipuu ja kaiketon karjalanpiirakka Näprättävää, banaanipuu ja kaiketon karjalanpiirakka
niinku Rinteen hallitus niinku Rinteen hallitus
Kapinalliset pahapyllyt-kokoelma Kapinalliset pahapyllyt-kokoelma
ALLAHY AKBARRRRRRRRRR ALLAHY AKBARRRRRRRRRR
Give it to me! Give it to me!
Näki iloista unta :3 Näki iloista unta :3
Vielä turhempi laatikko Vielä turhempi laatikko
Candyman Candyman
Repostnikin mummo Repostnikin mummo
Hyväksyn tämän pensaan :3 Hyväksyn tämän pensaan :3
Jon, I am banana. Jon, I am banana.
haloo? haloo?
Jumalan suunnitelma Jumalan suunnitelma
Photoshop Photoshop
nyt on tunee :3 nyt on tunee :3
splörs lärä splörs lärä
snapchat snapchat
thicc thicc
mielenkiitoinen kaksijalkaiken lentokissa mielenkiitoinen kaksijalkaiken lentokissa
Varmasti tyytyväinen asiakas :D Varmasti tyytyväinen asiakas :D
 662 näyttökertaa, 4 viestiä, 1.15 MB, 1 tiedosto, 28.04.2020 11:56:14
[ + 5 - | ]

Arman

[42454] [arman.png] [1.15 MB] [960x540] [] []
arman.png

arman alizad

(6)  · 

auto

(596)  · 

öljypohja

28.04.2020 12:35:33
#337226 [+-] Piilota Suosittele

Heh, Arman tekee nyt sitä hulluimmat naapuririidat ohjelmaa ja luultavasti tulee täällä EP:llakin käymään.

Seinäjokelaiset tietää kyllä erään sekopäisen puuha-peten kyrkösjärveltä..

Pitäkää sormia ristissä että ne ottaa mut paikallisoppaaksi, mä haluan oikeesti nähä sensuroimattoman version siitä mitä tapahtuu ku Arman koputtaa sen jätkän ovelle.. XD

28.04.2020 18:12:21
#337291 [+-] Piilota Suosittele

Ölpästäpä tuli mieleen, että pahimmat allensapissijät ovat olleet itsellä Opeleita ja seuraavaksi tiputteluvuorossa olikin SLK-Mese.

Yllätys, että Mesessä sekin johtui anturiviasta... niitä jukolauta meinaan SLK:ssa riitti... antureita ja vikoja niissä antureissa. Hieno auto toki silti.

No, vähän yksi 309 Pösökin saattoi joskus tipauttaa... lähinnä se kyllä tiivisteestä vaan sitä tihkui pitkin koneen kylkiä... ei kotipihaan kyllä tiputellut. Asentajakaveri kyllä joskus totesi, että ei tarvitse ruostesuojata, kun on hyvin öljytty. Ei kuitenkaan liikaa kun katsastusmies aina vain totesi, että vähän näyttäisi tihkuvan. "Joo, oho"... ja monta kymmentä tuhatta kilsaa ajettiin kunnes tuli vaihdettua pois. Ja 10 vuotta sen jälkeenkin joku R-kioskin myyjä sillä ajoi (ehkä joku sen kannentiivisteen jo vaihtoikin), kun sen näki säännöllisesti.

28.04.2020 20:01:44
#337317 [+1] Piilota Suosittele

hyvin on toi arabi keplotellut itsensä pois poliisi kavereiden avulla. oli pedofiliaa ja 3 raiskaus syytettä. poliisi kamut "hukkasi" ilmoitukset kahteen kertaan.

[ 4 viestiä | ]