hnnph assi hnnph assi
Kakkahätä ei katso paikkaa Kakkahätä ei katso paikkaa
Obama! Obama!
Valepukuiset sorsat Valepukuiset sorsat
Oi! Oi!
Nietszchen alastonkuva Nietszchen alastonkuva
Bödköti bötk Bödköti bötk
Alex Jones esittää mielipiteitään hillitysti Alex Jones esittää mielipiteitään hillitysti
poliittinen kompassi poliittinen kompassi
Vihainen koira Vihainen koira
ssss ssss
iida iida
False Positive - Last-Ditch (4/?, korjattu) False Positive - Last-Ditch (4/?, korjattu)
Tämä selvä >:3 Tämä selvä >:3
Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut
Turhake Turhake
Tasapainoista kuuntelua :3 Tasapainoista kuuntelua :3
amis amis
Muista imeä dil- vapettaa vastuullisesti Muista imeä dil- vapettaa vastuullisesti
Paonestopukine Paonestopukine
Nicki minajin uusin musavideo Nicki minajin uusin musavideo
Uusi logo Uusi logo
Best keygen music on piano Best keygen music on piano
Vintiöt - Tervasaaren Kesäteatteri: Kauniit ja Rohkeat Vintiöt - Tervasaaren Kesäteatteri: Kauniit ja Rohkeat
 761 näyttökertaa, 4 viestiä, 3.09 MB, 1 tiedosto, 15.05.2020 18:11:15
[ + 4 | ]

triggered

[43077] [0.mp4] [3.09 MB] [854x480] [74.14s] [] []

better

 · 

system

(5)  · 

white

(30)
15.05.2020 19:42:22
#343174 [+-] Piilota Suosittele

Aika erikoinen SJW kun tajus kuitenkin ja myös et valkoset maat on vaan parempia. Monesti on näitä (suomalaisen huippupolitiikankin tasolla) että "monikulttuurisuus on rikkaus, ei mulla muuta" heppuja.

15.05.2020 20:49:49
#343209 [+-] Piilota Suosittele

Mutta meidän täytyy ymmärtää, että USA:n orjakauppa on yksin meidän suomalaisten vika ja siksi meidän täytyy hävetä.

15.05.2020 23:16:04
#343250 [+-] Piilota Suosittele

Kun nekkeröiti lopettaa nekkeröintinsä niin hänestä kasvaa aivan erilainen ihminen. Sama koskee lähi-idän kasvatteja. Mutta jos hän tuo koko kulttuurinsa mukanansa ja kun se on ristiriidassa lain kanssa, niin hän ei pysty kotoutumaan millään tavalla.

15.05.2020 23:43:21
#343262 [+-] Piilota Suosittele

On jotenkin käsittämätöntä, että länsimainen täysin vapaa ja demokraattisessa yhteiskunnassa elävä valkoinen nainen väittää, että valkosten johtamat maat on suuri saatana. No, siitä vain afrikkaan tai lähi-itään. Kyllä siellä löytyy niitä paratiiseja nimenomaan valkosille naisille. Saa lähteä ihan vapaasti, kukaan ei estä. Sitten kun on joukkoraiskattu muutaman vuoden, sormet on katkottu ja pakotettu roskasäkkiä kantamaan niin voihan se mieli tietenkin muuttua. Mutta, neidit ja herrasmiehet, silloin on jo myöhäistä ;D

[ 4 viestiä | ]