Billy Herrington 2013♂♂ Billy Herrington 2013♂♂
Parhaat tehosteet Parhaat tehosteet
Hitler's Hund Hitler's Hund
abc abc
Tanan harava pilasi kaiken Tanan harava pilasi kaiken
Jalkapallo on ihan homoa Jalkapallo on ihan homoa
sä oot homo sä oot homo
En nauti tästä :p t. kisse :3 En nauti tästä :p t. kisse :3
Normipäivä Japanissa Normipäivä Japanissa
tule tänne, tule tule tule tänne, tule tule
Esko päättää muuttaa elämänsä Esko päättää muuttaa elämänsä
:miettiä: :miettiä:
All Star from Shrek but its a keytar cover version All Star from Shrek but its a keytar cover version
Vappu-kuva Vappu-kuva
Tyrese ja Jaykwon Tyrese ja Jaykwon
Blacklight Secrets Blacklight Secrets
seuraajakisse :3 seuraajakisse :3
Kalakaveri Kalakaveri
Turripuku Turripuku
hyvää huomenta hyvää huomenta
porkkana kuuluu pitsaan porkkana kuuluu pitsaan
pitäiskö kokeilla tätä? pitäiskö kokeilla tätä?
kissalääkäri kissalääkäri
Fuck♂only♂kn♂ws Fuck♂only♂kn♂ws
 606 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.89 MB, 1 tiedosto, 19.06.2020 16:28:52
[ + 4 | ]

Rissotto marinaara

[44448] [riidelty-risotto-tva.jpg] [0.89 MB] [744x9018] [] []
riidelty-risotto-tva.jpg

riita

(17)  · 

risotto

 · 

resepti

(17)  · 

feissarimokat

(147)  · 

facebook

(179)
20.06.2020 00:12:10
#357141 [+-] Piilota Suosittele

Tässä nähhään minkälainen ajatuksen kuluku naisilla on. Toiset, eli sivistyneemmät, osaa peittää ja pysyä hilijasena, mutta sitten kotona reuhaavat ukoilleen ja kavereilleen. Kirjottavat päiväkirjaansa, että joku hiivaviiva kehtas sanua riisiä väärällä nimellä. Miesten kokkiryhymässä olis vaan sanottu, että kattokaa ny mitä tein. Oli muuten hyvvää ja ois tullu peukku tai pari. Vielä vuosikausienki päästä nuilla kommentoijilla pyörii mielessä tuo episoodi eivätkä saa unta iltasin. Sitte yhtäkkiä, joskus seittemän vuojen päästä ne herättää äijjän siitä vierestä ja kysyy, että tajuakko nää mikä ero on riisillä ja riisillä? Äijä siinä unenpöpperöissää, että mitä vittua? Akka suuttuu ja alottaa mykkäkoulun. Kyllä se on niin, että kaikki te miespuoliset pärijäisitte helevetin palijon helepommin elämässä jos vaan alakasitte hommoiksi. Siinä saatte sitte pittää pierukilipailuja ja se kumpi pieree pitempään saa ottaa toisen ekana.

20.06.2020 01:39:00 | 01:42:00
#357180 [+-] Piilota Suosittele

Eniten rasittaa patologiset valehtelijat, jotka täysin merkityksettömistä asioista valehtelee ja ei edes osaa valehdella uskottavasti. Itsekkin aina kun teen ruokaa soitan paikalle etnistä alkuperää edustavan ystäväni, joka sitten kuvaa ja päivittää facebook sivuilleni asiasta ja keksii annokselle oman etnisyytensä mukaisen nimen, joka ei liity kyseiseen annokseen.

20.06.2020 17:15:24
#357377 [+-] Piilota Suosittele

>>357180
etnisyytensä mukaisen nimen, joka ei liity kyseiseen annokseen

Siin on muuten hyvä idea. Nimi voi tarkoittaa vaikka kasaa paskaa jollain kielellä, mutta jos nimen antaa arabi tai muu, se tarkoittaa herkkua. Kannattaa ilmoittaa kuka kuvan on ottanut. Vaikka Abrahim Shal-Shaiba, jos kaverisi ei pääse paikalle.

[ 6 viestiä | ]