Joulun kilinä Joulun kilinä
tämmöstä tämmöstä
Itä vs länsi Itä vs länsi
Convoy Kiova Convoy Kiova
Gibson ES 335 Gibson ES 335
Kiihoitti kansanryhmää Kiihoitti kansanryhmää
Hammaspesu Hammaspesu
Puola Puola
Rapunaama ja sen muija Rapunaama ja sen muija
Putin vihaa homoja ja transuja! Putin vihaa homoja ja transuja!
In the meantime, the Beijing Olympics In the meantime, the Beijing Olympics
Vatipäät keskustelee. Vatipäät keskustelee.
Thief gondola Thief gondola
Uusi LOTR Uusi LOTR
Venäjä syyttää Suomea sotarikoksista Venäjä syyttää Suomea sotarikoksista
Jack Black Tinda Durdles Jack Black Tinda Durdles
Tripit Tripit
Onnellinen idä ❤ Onnellinen idä ❤
Timmi viisikymppinen. Timmi viisikymppinen.
Ne löysi mun Ne löysi mun
Juuh elikkäs, aamupala Juuh elikkäs, aamupala
Ämmät ulvoo kiimasta. Ämmät ulvoo kiimasta.
Suomi Suomi
Siitoin Siitoin
 754 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.89 MB, 1 tiedosto, 19.06.2020 16:28:52
[ + 4 | ]

Rissotto marinaara

[44448] [riidelty-risotto-tva.jpg] [0.89 MB] [744x9018] [] []
riidelty-risotto-tva.jpg

riita

(17)  · 

risotto

 · 

resepti

(17)  · 

feissarimokat

(147)  · 

facebook

(181)
20.06.2020 00:12:10
#357141 [+-] Piilota Suosittele

Tässä nähhään minkälainen ajatuksen kuluku naisilla on. Toiset, eli sivistyneemmät, osaa peittää ja pysyä hilijasena, mutta sitten kotona reuhaavat ukoilleen ja kavereilleen. Kirjottavat päiväkirjaansa, että joku hiivaviiva kehtas sanua riisiä väärällä nimellä. Miesten kokkiryhymässä olis vaan sanottu, että kattokaa ny mitä tein. Oli muuten hyvvää ja ois tullu peukku tai pari. Vielä vuosikausienki päästä nuilla kommentoijilla pyörii mielessä tuo episoodi eivätkä saa unta iltasin. Sitte yhtäkkiä, joskus seittemän vuojen päästä ne herättää äijjän siitä vierestä ja kysyy, että tajuakko nää mikä ero on riisillä ja riisillä? Äijä siinä unenpöpperöissää, että mitä vittua? Akka suuttuu ja alottaa mykkäkoulun. Kyllä se on niin, että kaikki te miespuoliset pärijäisitte helevetin palijon helepommin elämässä jos vaan alakasitte hommoiksi. Siinä saatte sitte pittää pierukilipailuja ja se kumpi pieree pitempään saa ottaa toisen ekana.

20.06.2020 01:39:00 | 01:42:00
#357180 [+-] Piilota Suosittele

Eniten rasittaa patologiset valehtelijat, jotka täysin merkityksettömistä asioista valehtelee ja ei edes osaa valehdella uskottavasti. Itsekkin aina kun teen ruokaa soitan paikalle etnistä alkuperää edustavan ystäväni, joka sitten kuvaa ja päivittää facebook sivuilleni asiasta ja keksii annokselle oman etnisyytensä mukaisen nimen, joka ei liity kyseiseen annokseen.

20.06.2020 17:15:24
#357377 [+-] Piilota Suosittele

>>357180
etnisyytensä mukaisen nimen, joka ei liity kyseiseen annokseen

Siin on muuten hyvä idea. Nimi voi tarkoittaa vaikka kasaa paskaa jollain kielellä, mutta jos nimen antaa arabi tai muu, se tarkoittaa herkkua. Kannattaa ilmoittaa kuka kuvan on ottanut. Vaikka Abrahim Shal-Shaiba, jos kaverisi ei pääse paikalle.

[ 6 viestiä | ]