"Qu'ils mangent de la brioche" "Qu'ils mangent de la brioche"
totta koska netissä totta koska netissä
Snowtrooper Snowtrooper
4 yhden hinnalla 4 yhden hinnalla
Samalta kuulostaa Samalta kuulostaa
haha haha
Secret Touch of the Elk Boss Secret Touch of the Elk Boss
Trump ja toimittajat Trump ja toimittajat
Fingerpori Fingerpori
Tyrion bilettää Tyrion bilettää
larppaisitko kanssa mun? larppaisitko kanssa mun?
S-P-A-C-E S-P-A-C-E
hetkinen hetkinen
Driftailun perusoppimäärä (turku drift kuuluu lisäkursseihin) Driftailun perusoppimäärä (turku drift kuuluu lisäkursseihin)
Totuus tulee pullosta Totuus tulee pullosta
Alas ja ylös Alas ja ylös
Perhe on tuskaa Perhe on tuskaa
Denekin iltapäivätanssitreenit Denekin iltapäivätanssitreenit
gnulag gnulag
Turvallisuus ennen kaikkea II Turvallisuus ennen kaikkea II
Postimerkkejä Costa Ricasta Postimerkkejä Costa Ricasta
Juha Sipuli :D Juha Sipuli :D
Ei jaksa keksiä otsikoita 78 Ei jaksa keksiä otsikoita 78
jonnet ei muista2 jonnet ei muista2
 692 näyttökertaa, 14 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 22.06.2020 14:17:41
[ + 6 | ]

Ja kohta on nimismies repimässä kylttiä maahan

[44545] [20200621.jpg] [0.07 MB] [405x750] [] []
20200621.jpg

ravintola

(30)  · 

kalja

(246)  · 

karanteeni

(22)
22.06.2020 18:32:25
#358084 [+-] Piilota Suosittele

Aikakautemme näyttää seuraavan samaa kaavaa kuin aikaisemmin. Kaavaan, jossa sanaa venäjä ei saanut näkyä tai kuulua. Sitä ei saanut kritisoida eikä edes keskustella siitä. Uskonnoissa on samoja kieltoja pilvin pimein. Aikaisemmin uskontojen hallitessa kaikkia elämisen alueita se ei sallinut oikeastaan yhtään mitään muuta kuin verojen maksun muodoissa ja toisissa.

Kannattaa muistaa, että ette enää tulevaisuudessa minkään sukupuolen kanssa, vaan henkilön. MInä nimittäin suutun heti jos en pääse naisten vessaan. Määrittelen ne heti sukupuolineutraaleiksi alueiksi.

22.06.2020 19:02:07
#358104 [+-] Piilota Suosittele

>>358058
palopelastaja

Ei se ole kenellekkään lisää tai keneltäkään pois.
>>358053

Näin tapahtuu hyvin todennäköisesti suomessa kanssa alalla kuin alalla. Sana mies pitää saada pois. Se on jostain syystä todella tärkeää.

Jos soitat tulevaisuudessa hätänumeroon palokunnan toivossa, älä vaan möläytä että "tarvittas palomiehiä" kun torppa on tulessa tai lätkäsevät luurin korvaan. Palokuntakin on liian rasistinen ja sovinistinen. Sano että tarviis jonkun kastelemaan mun kukkahatun kun se kärähti tänään nähtyäni heteromiehen.

[ 14 viestiä | ]