Keijo asian ytimessä. Keijo asian ytimessä.
Trumppi Trumppi
Kukkuttaa Kukkuttaa
halloween halloween
"karhu" innostuu "karhu" innostuu
Monty Python - Society For Putting Things On Top of Other Things Monty Python - Society For Putting Things On Top of Other Things
Miksipä ei Miksipä ei
Boom boom boom Boom boom boom
Bernie Bervoilee Bernie Bervoilee
Tuoretta filettä Tuoretta filettä
REST IN RIP MISTER POND ;((((8 REST IN RIP MISTER POND ;((((8
MAGA on poissa MAGA on poissa
>Palli-itkistä :D >Palli-itkistä :D
Veikkaukselle taloustieteen Nobel Veikkaukselle taloustieteen Nobel
Homer Homer
Pervitiinin vaikutukset Pervitiinin vaikutukset
Kettu Kettu
Mestarietsivä Nikke Knatterton nautiskelee Mestarietsivä Nikke Knatterton nautiskelee
SANTSU FANTSU MARKOMÖRKÖ NÄYTTTÄÄÄ OIKEET KASVONSA SANTSU FANTSU MARKOMÖRKÖ NÄYTTTÄÄÄ OIKEET KASVONSA
Aina miehen vika Aina miehen vika
Huolenpitoa Huolenpitoa
Iloinen kissa Iloinen kissa
tämän ei pitäisi olla hauskaa tämän ei pitäisi olla hauskaa
Polkijatyttö Polkijatyttö
 577 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 04.08.2020 09:39:41
[ + 6 - | ]

Rikastusta

[45860] [9ftet.jpg] [0.07 MB] [760x760] [] []
9ftet.jpg

rikastusta

 · 

ruotsi

(143)
04.08.2020 17:55:05
#370819 [+2] Piilota Suosittele

Mutta kun näistä asioista ei saa puhua, vaan Puola ja Unkari ovat aivan hirveitä maita, joissa ei ajatella muita kuin oman maan kansalaisia. D'aa, ihan kuin se olisi paha asia.

Puolassa perkele poliisilla normaalit maijatkin ovat mellakkavarustuksella varustettuja ja poliisit ovat sen näköisiä ja oloisia, että ensin ammutaan, sitten lyödään ja vasta sitten kysytään. Eivät polvistu porukan edessä, kuten Ruotsissa.

Puolassa on ollut sen verran turvallisen ja mukavan oloista, että Chimerakin on hoippunut kunnollisessa humalassa siellä (ei tulisi Ruotsissa mieleenikään) ja käynyt vielä hotelliin takaisin hoippuessa ruokakaupassa ostamassa yömyssypulloa useampaan otteeseen ja kyllähän nyt kivalle humalaiselle turistille nyt viinaa herrajjestas tietenkin myydään.

[ 6 viestiä | ]