Otti oluen Otti oluen
ne omii meidän aatun ne omii meidän aatun
emo emo
muna tuonne muna tuonne
Kikkeliä pyllyyn Kikkeliä pyllyyn
nirvana nirvana
Aamukahvit Aamukahvit
Tissit Tissit
Mato Mato
Uusi tatuointi Uusi tatuointi
Niin hyvää parsaa Niin hyvää parsaa
luolaston viikonloppu luolaston viikonloppu
Ozzy ja vähemmistön suojelu Ozzy ja vähemmistön suojelu
Nukkeleikkejä Nukkeleikkejä
Tissit Tissit
Hei isä? Hei isä?
Ihanat naiset Ihanat naiset
Juuri siitä, eiku ei siitä Juuri siitä, eiku ei siitä
Luolastolainen puuhailee Luolastolainen puuhailee
Maistuisko? Maistuisko?
Hapsin kosto Hapsin kosto
Videokokoelma Videokokoelma
Ihana nainen Ihana nainen
Bääbistä lambeille ku meikä se vaan juhlii Bääbistä lambeille ku meikä se vaan juhlii
 549 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.03 MB, 1 tiedosto, 07.08.2020 02:28:37
[ + 4 | ]

Mun poni fursoona :3

[45998] [0.png] [0.03 MB] [597x414] [] []
0.png

poni

(47)  · 

my little pony

(17)  · 

ditzy

07.08.2020 03:08:59
#371894 [+-] Piilota Suosittele

Mitä natsismia tämä on, kun lemmikkimerkkinä on mustavalkoinen kuvio? Missä on muut värit, mitä hä? Kyllä se on kuule niin, että Satteenkaari Däshi on se ainu poni mitä saa fanitella, perkele :3

07.08.2020 05:03:42
#371920 [+2] Piilota Suosittele

>>371894 Pah! Yksisarviset ovat selkeästi herrarotu, jota Sateenkaarisyöksyn kaltaisten Pegasosten tulee ilolla palvella.

(Maaponeja ei edes lasketa oikeiksi poneiksi, ja ne tulee joko hävittää tai alistaa orjiksi, jotka tekevät kaikki kurjimmat, ikävimmät ja turruttavimmat hanttihommat.)

07.08.2020 05:36:59
#371925 [+-] Piilota Suosittele

>>371920
Jumaliste. Tähänkin mennessä kaikki sateenkaariponit on tehneet ne siivoojien ja hampparipaikkojen myyjien työt samaan aikaan ku poikaponit on vaan kattelleet oikeitten hevosten periä. Nauravat vaan, että "eipähän tiiä nuo isommat hepat, että pienemmistä paketeista löytyy ne tiukemmat tekijät" ja muuta sen semmosta. Ihan sairasta menua se semmonen. Kaikki hepat on tärkeitä, oli ne sitten poneja tai oikeita kopukoita. #oikeat hevoset #kaviorakkaus ja sitä sen semmosta. Perkele!

[ 13 viestiä | ]