tukahduttaminen on mahdollista tukahduttaminen on mahdollista
Marisikka vai manhuana? Marisikka vai manhuana?
Mukava peli tämä jalkapallo Mukava peli tämä jalkapallo
Varo Varo
Savage 💪 Savage 💪
mikä lakanan alta löytyy? mikä lakanan alta löytyy?
mites teillä menee? mites teillä menee?
Jonnet ei muista Jonnet ei muista
Cat error Cat error
Rush b blyat Rush b blyat
Oluta ja sispiä Oluta ja sispiä
Kingassripper Kingassripper
hammas läägär hammas läägär
Meni se asteroidikin ohi Meni se asteroidikin ohi
Uusi taulu. Uusi taulu.
spördöman spördöman
Helikopteri Helikopteri
Mielenosoitus Saksassa Mielenosoitus Saksassa
Rosvo Roope Rosvo Roope
MyPillow MyPillow
he told you ? he told you ?
suklaa suklaa
isämmaa puolustettu isämmaa puolustettu
Controversial Statue Controversial Statue
 1 885 näyttökertaa, 9 viestiä, 2.65 MB, 1 tiedosto, 10.09.2020 17:24:39
[ + 5 | ]
👑 Katsotuin 10.09.2020.

Söpö

[47454] [tiedosto.gif] [2.65 MB] [270x480] [] []
tiedosto.gif

shemale

(227)  · 

pihvi

(74)
11.09.2020 02:08:07 | 02:08:23
#386566 [+1] Piilota Suosittele

>>386558
Oli kuitenkin kiva ilta. Mitä sitten vaikka oiskin vähän tavallista möreämpi ääni ja vähän vastahankaisempi naamavärkki? Kaikki me täältä ajan kanssa lähetään joten miksi hermoilla turhan päiten (auta ny saatana @hapsi_ ja jätkät, perkele)

11.09.2020 23:48:28
#387041 [+1] Piilota Suosittele

>>387003

Mua on aina ihimetyttäny, että miks miehet tuntuu pelekäävän ihan hirvijällä paniikilla muitten kikkeleitä. En käsitä miten noin vaaksan mittasta lihatikkua pittää kauhistella semmosella antaumuksella. Samalla sitten kuitenki kehuvat, että miten on niin ihana laittaa se nakki parin sentin päässä olevaan reikään ja jaksavat retostella sillä sitten vaikka koko elämänsä.

Ihimisillä on sukupuolesta riippuen vähintään yks reikä minne pippelin voi laittaa koko lyhkäsessä komeudessaan. Ja sitten se on mukamas jollaki tavalla elämää suurempi päätös, että minkälaisessa panokaverissa se reikä on vaikka molemmat on ihimisiä joitten erona on vaan yks vitun kromosomi vai mikä se onkaan. XX XY, varsinki jos katotaan nykyihimisiä niin ei niistä ees nää päälleppäin, että kumpaa sukupuolta ne edustaa. Jos on kysseessä kaks (tai usiampi) halukas aikunen niin siitä vaan. Perkele.

12.09.2020 00:26:14
#387069 [+-] Piilota Suosittele

Halusin vain huomauttaa että aamulla saattaa illuusio hieman hapertua kun se eilinen tyty näyttääkin nyt laihalta mieheltä jolla on kumitissit. Sorvatkaa ketä haluatte. En tuomitse. Paitsi jos se on neekeri.

[ 9 viestiä | ]