Lohea ja muuta Lohea ja muuta
Niini-stöö Niini-stöö
Asiat järjestykseen Asiat järjestykseen
Husu part 3 Husu part 3
Keinuntaa Keinuntaa
pyyhki murheet pois pyyhki murheet pois
vettä :3 vettä :3
rappuset rappuset
täällä on paljon raksuja :3 täällä on paljon raksuja :3
the_end.php the_end.php
Normipäivä GTA V Onlinessa Normipäivä GTA V Onlinessa
nyt ollaan heikoilla vesillä nyt ollaan heikoilla vesillä
salainen jemma salainen jemma
Trump Trump
Hehe Hehe
kala kala
Hyllymbyvör Hyllymbyvör
MakeMake MakeMake
Vilkutti kameralle Vilkutti kameralle
:D :D
Homoninja Homoninja
Äijjjä lomalla Äijjjä lomalla
Suomi rasismi manneja kohtaan >:( Suomi rasismi manneja kohtaan >:(
Ei ole kyllä ihmisen tekemä Ei ole kyllä ihmisen tekemä
 586 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.03 MB, 1 tiedosto, 20.10.2020 22:38:25
[ + 6 | ]

Apocalypse

[48795] [apocalypse.jpg] [0.03 MB] [588x378] [] []
apocalypse.jpg

monikulttuuri

(8)  · 

maailmanloppu

(16)
21.10.2020 02:59:52
#401131 [+-] Piilota Suosittele

>>401099 USA on pahin syypää. Meni "pelastamaan" (lue hakeen ilmaista öljyä) Irakin ja ja laajensi sen Syyriaan. Jos mm. Saddam ja Gaddafi olis vielä vallassa ei euroopassa olis kuin pari somalia.

21.10.2020 03:53:08
#401143 [+-] Piilota Suosittele

>>401131

Elä viitti alentaa ittiäs sonjaksi vaan voit sanua nuo ihan omalla nimellä. Koska nää oot oikiassa. Kaikki meni euroopassa vituiksi ku jenkit ja britit (vähän ranskan tuella) rupes pistämään paskaks täysin tasapainosia vinkuneekerien maita. Ei vitussa ne ollu mittään kivoja kavereita, mutta ne piti ne alimman tason apinallahit kurissa. Nyt sitten on koko eurooppa täynnä terroristeja ja päitä katkotaan vähän väliä niin "ohhoh, miten se nyt näin, pitänee laittaa rahaa kotouttamiseen".

Jenkkipirut ja brittipirut kaikki vaan kavulle ja musulmaanit sitte saa silipua ne hengiltä. Sen jäläkeen silivotaan musulmaanit hengiltä. Tää koko paska leves kässiin nato-homojen kiimasta tuhota ne ainuat maholliset tasapainottavat tekijät ähälämimaissa.

[ 4 viestiä | ]