pajeetille netti pajeetille netti
nyt koodataan nyt koodataan
jotain mitä odottaa jotain mitä odottaa
hyvin asennettu hyvin asennettu
Ihana nainen ja neekeri Ihana nainen ja neekeri
Ihania nais-oletettuja Ihania nais-oletettuja
Arska ja jopocop Arska ja jopocop
Onko kyseessä varastettua tavaraa ja joku myy tiktokissa Onko kyseessä varastettua tavaraa ja joku myy tiktokissa
validi pointti validi pointti
nakuankka soittaa soolon nakuankka soittaa soolon
Teki piipun Teki piipun
kurwaili kurwaili
Greetta Greetta
Pienellä riskillä Pienellä riskillä
Tilasi ruokaa Tilasi ruokaa
Taavi Kuparipelto Taavi Kuparipelto
Sauna Sauna
SANO EI SANO EI
Tissit Tissit
TO THE MOON TO THE MOON
Amazing Race Amazing Race
Nancy Sinatra Nancy Sinatra
perjantaidrinkki perjantaidrinkki
Ihana nainen Ihana nainen
 554 näyttökertaa, 7 viestiä, 2.38 MB, 1 tiedosto, 11.11.2020 21:23:20
[ + 7 | ]

Pakko saada korvauksia T. Jaana

[49374] [jaana.png] [2.38 MB] [950x1845] [] []
jaana.png

jaana

 · 

korvaus

12.11.2020 05:20:24
#408692 [+-] Piilota Suosittele

Niin no tuota. Onhan se varmasti näinkin. Ei sillä, että että tämmöisiä henkilö-oletettuja on ylipäätään olemassa, mutta että vielä valtion hommissa niin että tuota no jooh, kyllä kyllä kyll.. ja vitut. Tuommosia pittäis vettää turpaan niin kauan, että alakavat käyttäytyä ku ihimiset. Jeesuksen kristuksen muhammedin klitoris, että voi olla tää maa niin täynnä tämmöstä haistavittupaskaa, että tämmösestä ylipäätään tehhään minkäänlaista juttua muuten ku Pahkasikaan tai Myrkkyyn.

Ite ku sais päättää, niin nuo tapettas heti ja tavatessa. Ai perkele, anteeksi Fobba, sullahan on varmasti niin kova työ nyt miettiä, että ketä pittää mielistellä pittääkses sen sianvitun siittämän äpäräduunin mitä oot onnistuneesti käyttäny sormenpäitäs sen sijaan, että oisit paskantanu ku normaalit ihimiset.

Ja nyt vinkki teille normaaleille, niin kuhan sisällissota syttyy niin mää vappaaehostan itteni isänmaanvihollisten telottajaksi. Vittu. Mää vaikka maksan siitä, että saan tehä niille vittusaatanoille mitä suinki vaan ehin sen 20 minuuttia kestävän lopettamisen aikana. 20 minuuttia? No eihän sitä ny pitempään voi kuvitella jonku vihervassarin tai politrukin kestävän.

12.11.2020 10:32:06
#408722 [+-] Piilota Suosittele

Hauskintahan tässä on, että...
"Haapasalo ei aio kuitenkaan luovuttaa, vaan aikoo valittaa hallinto-oikeuteen." (IL)

[ 7 viestiä | ]