downin syndrooma downin syndrooma
Pistää miettimään Pistää miettimään
Todiste siitä että maa on litteä Todiste siitä että maa on litteä
Päivällinen Päivällinen
tunnetko musiikin tunnetko musiikin
Moderaattorien ilmoitus Moderaattorien ilmoitus
Munahali Munahali
Jotain korvassa Jotain korvassa
Optimistic Prime Optimistic Prime
Gondola jumissa asemasodassa Gondola jumissa asemasodassa
Klooni Putin Klooni Putin
Panik Panik
Tyronator Tyronator
Gayborhood Gayborhood
suoja maski suoja maski
outoa porukkaa liikenteessä outoa porukkaa liikenteessä
Kasvomaskikauppa Kasvomaskikauppa
Episodi neljän lyhyempi versio Episodi neljän lyhyempi versio
Muutama webm 42 Muutama webm 42
Kastetilaisuus Kastetilaisuus
Balls of steel Balls of steel
THL mainostaa - Onko tämä vitsi? THL mainostaa - Onko tämä vitsi?
Puurokenraali News Puurokenraali News
Aamiaissetit Aamiaissetit
 644 näyttökertaa, 7 viestiä, 2.38 MB, 1 tiedosto, 11.11.2020 21:23:20
[ + 7 | ]

Pakko saada korvauksia T. Jaana

[49374] [jaana.png] [2.38 MB] [950x1845] [] []
jaana.png

jaana

 · 

korvaus

12.11.2020 05:20:24
#408692 [+-] Piilota Suosittele

Niin no tuota. Onhan se varmasti näinkin. Ei sillä, että että tämmöisiä henkilö-oletettuja on ylipäätään olemassa, mutta että vielä valtion hommissa niin että tuota no jooh, kyllä kyllä kyll.. ja vitut. Tuommosia pittäis vettää turpaan niin kauan, että alakavat käyttäytyä ku ihimiset. Jeesuksen kristuksen muhammedin klitoris, että voi olla tää maa niin täynnä tämmöstä haistavittupaskaa, että tämmösestä ylipäätään tehhään minkäänlaista juttua muuten ku Pahkasikaan tai Myrkkyyn.

Ite ku sais päättää, niin nuo tapettas heti ja tavatessa. Ai perkele, anteeksi Fobba, sullahan on varmasti niin kova työ nyt miettiä, että ketä pittää mielistellä pittääkses sen sianvitun siittämän äpäräduunin mitä oot onnistuneesti käyttäny sormenpäitäs sen sijaan, että oisit paskantanu ku normaalit ihimiset.

Ja nyt vinkki teille normaaleille, niin kuhan sisällissota syttyy niin mää vappaaehostan itteni isänmaanvihollisten telottajaksi. Vittu. Mää vaikka maksan siitä, että saan tehä niille vittusaatanoille mitä suinki vaan ehin sen 20 minuuttia kestävän lopettamisen aikana. 20 minuuttia? No eihän sitä ny pitempään voi kuvitella jonku vihervassarin tai politrukin kestävän.

12.11.2020 10:32:06
#408722 [+-] Piilota Suosittele

Hauskintahan tässä on, että...
"Haapasalo ei aio kuitenkaan luovuttaa, vaan aikoo valittaa hallinto-oikeuteen." (IL)

[ 7 viestiä | ]