Splot Splot
Totuus Totuus
Kiitos Mario Kiitos Mario
Kissen koppi Kissen koppi
Повреждения происходят ... Повреждения происходят ...
Yui and the pink berry channel Yui and the pink berry channel
Gaattore haluaisi vain maistaa kilpparia Gaattore haluaisi vain maistaa kilpparia
Ens vuonna ois Blade Runnerin tapahtumavuosi Ens vuonna ois Blade Runnerin tapahtumavuosi
Isildur käyttääkin tarrakenkiä Isildur käyttääkin tarrakenkiä
SHAKOTAN SKYLINE SHAKOTAN SKYLINE
Koirog ja Börhalf Koirog ja Börhalf
Jos koomikko on tylsä, kandee vittuilla sille Jos koomikko on tylsä, kandee vittuilla sille
Kevät Kevät
Väistäkää Väistäkää
Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut
homovittu homovittu
Nakkihyytelö, 5/5 eväs Nakkihyytelö, 5/5 eväs
False Positive - Last-Ditch (4/?, korjattu) False Positive - Last-Ditch (4/?, korjattu)
P U H P U H
Binks Binks
löysät pyöräilyvideot luikautetaan löysät pyöräilyvideot luikautetaan
Muna pilluun ah ah Muna pilluun ah ah
karttapallo karttapallo
Valitse aseesi viisaasti Valitse aseesi viisaasti
 1 151 näyttökertaa, 11 viestiä, 34.23 MB, 1 tiedosto, 30.11.2020 15:35:30
[ + 3 | ]

Markorepairs vs Parsa

[49949] [tiedosto.mp4] [34.23 MB] [640x360] [] []

markorepairs

(8)  · 

taistelu

(45)  · 

tappelu

(86)  · 

turpaan

(50)  · 

maahanmuuttaja

(54)  · 

mamu

(213)
30.11.2020 19:51:01
#414861 [+-] Piilota Suosittele

Joidenkin ihmisten elämä on täynnä erilaisia vastoinkäymisiä ja jatkuvasti tapahtuu jotain ikävää. Marko on tällainen ihminen. Vuosia sitten tuli vielä korjausvideoita, nyt tulee vain paskaa henkilökohtaista tositeeveetä.

30.11.2020 20:29:17
#414870 [+-] Piilota Suosittele

>>414861 On olemassa ihmisiä, jotka reagoivat öykkäreihin, ja sitten niitä, jotka tuijottavat kengänkärkiään, teeskentelee huomaamatonta ja toivoo öykkärin ottavan jonkun toisen kohteekseen. Arvaat varmaan kumpi joutuu vastoinkäymisiin.

01.12.2020 03:55:42 | 03:58:05
#415003 [+-] Piilota Suosittele

Kuten aikanaan yks lakipiru sano mulle niin heti jos joku käy käsiksi niin vedä turpaan niin että tuntuu. Menee ittesuojelun puolelle. Jos joku vaan uhkailee, että tappaa sut niin et saa lyyä lakipykälien mukaan ensinnäkään kysyä, että mitä vittua (se vesittää oikeuden vetää turpaan) ja vaikka toinen rupiais sitten kaivelemaan taskusta puukkoa tai muuta nini jos lyöt siinä vaiheessa niin nää oot se pahan tekijä. Fast forvard sitten oikeudenkäyntiin niin syyttäjäkin toteaa, että sulla on ollu todellinen syy pelätä ittes ja muitten terveyden puolesta. Mutta laki sanoo, että ei saa lyödä niin siksi sitten tuomio pahoinpitelystä ja korvauksia kipeästä nenästä sille ammattivenkulalle jonka muitakin perseilyjä käytiin läpi siinä samalla istunnolla.

On tää vaan hieno maa.

01.12.2020 09:53:21
#415087 [+-] Piilota Suosittele

>>414883 Toiset kattoo vierestä kun öykkärit öykkäröi tavalla tai toisella itsensä puolustuskyvyttömille ja toiset sitten taas pyrkivät puuttumaan öykkäröintiin. Järkevämpäähän se on vaan katsella sivusta, mutta en minä ainakaan edes pysty.

01.12.2020 23:01:56
#415339 [+-] Piilota Suosittele

>>415096 Ihmiseen kajoaminen on määrittelykysymys. Fyysinen koskemattomuus on äärimmäisin, mutta esimerkiksi pakottaminen reittivalintoihin on jo liikaa minulle.

[ 11 viestiä | ]