mitä mun pitää nyt tehä mitä mun pitää nyt tehä
Miina ja Manu Miina ja Manu
Sunnuntai illan jamal päivitys Sunnuntai illan jamal päivitys
höhöhööhöhö höhöhööhöhö
😂 😂
kuntorata kuntorata
mitäs oikein tuolla tapahtuu mitäs oikein tuolla tapahtuu
ammattimiehet asialla ammattimiehet asialla
nakuankka pelaamassa videopelejä nakuankka pelaamassa videopelejä
tilauksenne tilauksenne
Aiotko käydä täällä ruokaostoksilla Aiotko käydä täällä ruokaostoksilla
hyvä perse hyvä perse
IOT IOT
mitä helvettiä mitä helvettiä
hintakehitys hintakehitys
Tää paska loppu ny. Pärjäilkää. Tää paska loppu ny. Pärjäilkää.
diesel kallistuu diesel kallistuu
joulu meni joulu meni
keskivaikea jumi keskivaikea jumi
Dargasdus :D Dargasdus :D
Digimummo sai töitä Digimummo sai töitä
Terapeutti. Terapeutti.
intialainen huvipuisto intialainen huvipuisto
Kuun takapuoli Kuun takapuoli
 902 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.69 MB, 1 tiedosto, 13.01.2021 03:02:30
[ + 6 - | ]

Hutisalo

[51019] [tiedosto.mp4] [3.69 MB] [426x426] [] []

vihreät

(425)  · 

ohisalo

(37)
13.01.2021 08:13:16
#429089 [+-] Piilota Suosittele

Mutta kun se oli sitä parempaa hulinointia. Jos minä kavereideni kanssa menen hihhuloimaan eduskuntatalon pylväisiin ulvoen haittamaahanmuutosta, niin uskoisin että Ohisalolla ei olisi likikään noin vaikeaa muodostaa mielipidettä asiasta.

13.01.2021 11:05:54
#429124 [+-] Piilota Suosittele

Ohisalon tenttejä kun kuuntelee, niin hän puhuu itsensä monesti pussiin ja sen lisäksi se kuuluisa kaksinaismoralismi on hyvin vahva.

13.01.2021 19:41:35
#429214 [+-] Piilota Suosittele

Katsoin tämän eilen ja ihan uskomatonta kiemurtelua ja ylimielisyyttä Ohisalolta.

Ei tarvitse miettiä, miksi kansan keskuudessa Jussi on niin suosittu selkeästä, ymmärrettävästä ja rauhallisesta tyylistään.

Hutisalo on tänään taas jatkanut ja joku lehti FB:ssä mainosti juttua, jossa Ohisalo vaatii vihapuhetta pienemmäksi ja harrastaa siinä vihapuhetta ja öyhötystä itse Perussuomalaisia kohtaan. Uppoaa varmaan öyhövihreisiin, mutta ei anna muuten kyllä hyvää kuvaa naisen kyvyistä.

Eikä todellakaan Ohisalo irtisanoudu tässä anarkiasta ja paremmasta väkivallasta. Lopuksi vasta lievä no joo - mutta toisilta on kyllä heti vaatimassa asioita.

Saa nähdä, että uppoaako median ja muiden puolueiden Suomeen liittymätön Trump-ajojahti johonkin kansanosaan eli vaikuttaako PS:n suosioon vaiko ei. Montaa kannattajaa se vain vahvistaa ja muiden puolueiden toimiminen näyttää koulukiusaamiselta yhtä kohtaan ja suomalainen on aina sellaisen puolella - mutta meneekö puoluekannastaan epävarmoja hämyyn, että Trumpilla olisi jotain tekemistä muka Suomen kanssa ja sen vuoksi vaihtaa esimerkiksi Kokoomukseen tai SDP:hen.

[ 6 viestiä | ]