vituttaa kun ryöstäessä käy näin vituttaa kun ryöstäessä käy näin
Kuoli saatana :) Kuoli saatana :)
Kakadut, sademetsien Teppo Tulput Kakadut, sademetsien Teppo Tulput
Teehetki. Teehetki.
Vahinkorasisti fanart. Vahinkorasisti fanart.
Sushiohje Sushiohje
Miten kakkaat? Miten kakkaat?
neke neke
niin läski äijä niin läski äijä
Ta-vut-ta-en op-pii par-hai-ten Ta-vut-ta-en op-pii par-hai-ten
Vitun köyhät Vitun köyhät
Ratsastelen pois paskanjauhannastasi Ratsastelen pois paskanjauhannastasi
Niin maukaksea kipsua :3 Niin maukaksea kipsua :3
Saku sammakko. Saku sammakko.
Kiitti mummi! Kiitti mummi!
Kantoi kamuansa Kantoi kamuansa
Jipii wahuu sivuttain uiminen on kivaa Jipii wahuu sivuttain uiminen on kivaa
Jumalten nektari Jumalten nektari
ppl who play fortnite ppl who play fortnite
Suojatie Suojatie
Räsänen theme Räsänen theme
Häikäisevät asut Häikäisevät asut
Hahahahah Hahahahah
Neuvolassa. Neuvolassa.
 644 näyttökertaa, 16 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 19.02.2021 14:29:15
[ + 5 - | ]

sanomat

[51852] [b33zp.jpg] [0.14 MB] [720x1048] [] []
b33zp.jpg

pelko

(21)  · 

sanomat

19.02.2021 14:40:15
#440269 [+-] Piilota Suosittele

Onko jostain FB:n Koronapelokkaat -ryhmästä kopsattu? Sieltähän löytää näitä kulkutautimyönteisten ryhmiä, joissa porukka ulisee joukolla, kuinka media ja hallitus pelottelee ihmisiä.

Hyvä tietysti, että pelokkaat saa tukea toisiltaan.

19.02.2021 21:51:53
#440424 [+-] Piilota Suosittele

Kuten todettua, niin mää en ittestäni juuri välitä vaan sukulaisista ja lähinaapureista. Jos joku on kerran sitä mieltä, että ei halua ottaa rokotetta niin aivan vapaasti vain. Ei se ole mikään vitun pakko. Saa siinä sitten nää sähkökitaroiden kaaviopiirroksia pelekäävät lällätellä keskenään ihan vapaasti siellä tehon kulmilla, kun eivät halua hoitoonkaan mennä pienen köhän takia.

Ja totta vitussa pittää olla varovainen kaikkien rokotteitten kans, varsinki nopiasti kehitettyjen. Siksi niitä testataankin. Muissa maissa on ehditty jo rokottaa melkoset määrät halukkaita ja lopputuloksena NÄYTTÄÄ olevan se, että ei ne oo sen paskempia rokotteita ku muutkaan. Totta munassa osa saa oireita. Sama ku mistä tahansa toiset saa oireita. Juotat kahelle penikalle viinaa pullosta 20 vuotta niin toisen maksa saattaa olla edelleen täydessä iskussa ku toinen on kuollu jo ekan viikon jäläkeen.

Nää saatanan vinkujat ottaa mua pattiin ihan perkeleesti. EI OO PAKKO OTTAA. Ihan vappaasti saa olla kuten ennenki. Se on sitten kuitenki ihan turha jäläkikäteen ruveta kitisemään, että ei oo tarjottu minkäänlaista apua JOS käy niin paskasti, että joutuu makkaamaan hengityskonneessa yhteiskunnan vittusaatanana muutaman kuukauden ennen ku kuolee JOS kuolee.

Nyt mulla on känkkäränkkä!

[ 16 viestiä | ]