anne berner anne berner
Ilmai-seksi Ilmai-seksi
Niistä se on onnellisuus tehty Niistä se on onnellisuus tehty
Kissa-tv Kissa-tv
Dumb dog :D Dumb dog :D
sukupuoli neutraali sukupuoli neutraali
Stand [L A M B S A U C E] Stand [L A M B S A U C E]
Kaikille ilmainen neekeri-passi Kaikille ilmainen neekeri-passi
Hieno hetki Hieno hetki
Oletko koskaan miettinyt...? Oletko koskaan miettinyt...?
R A H O I T U S R A H O I T U S
Kun Hapsi ei haluakkaan sinua Kun Hapsi ei haluakkaan sinua
BDSM 2 BDSM 2
Sisustusportaat Sisustusportaat
Aion nyt itkeä Aion nyt itkeä
after anal after anal
Fug the sytsem Fug the sytsem
Tuli tylsää matkalla Tuli tylsää matkalla
like a glove like a glove
vau vau
Muodin huippu Muodin huippu
Barts Barts
Katse Katse
Kolikko Kolikko
 739 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 12.03.2021 02:07:17
[ + 15 | ]
👑 Plussatuin 12.03.2021.
👑 Katsotuin 12.03.2021.

Hehe

[52302] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [1080x1149] [] []
tiedosto.jpg

12.03.2021 08:37:17
#446783 [+-] Piilota Suosittele

vaikka korkeista saarnastuoleista julistetaankin että transnainen on joka suhteessa sataprosenttisesti sama asia kuin mikä tahansa nainen niin jos kroppas nyt vaan sattuu oleen asiasta eri mieltä niin sittenhän se menee homostelun laariin ja edelleen jos homostelu ei ole se oma juttu niin eihän siitä mitään tule saatana

"eheytymishoitoja" pidetään yleisesti humpuukina ja uhkana terveydelle ja hyvinvoinnille josta voimme päätellä että sukupuolisen suuntautumisen muuttaminen on oikeasti aika hankalaa

12.03.2021 15:13:14 | 15:13:33
#446834 [+-] Piilota Suosittele

>>446783
No syitä mennä treffeille monesti on joko pillu tai sitten jopa ihan vaikka pidempi seurustelu joka voi jopa johtaa perheeseen. Ongelma tietysti on että kumpikaan näistä ei toteudu Monan kanssa, ellei sitten halua homostella ja/tai adoptoida, mutta olisi mukava että LBTQTBBQ:t ymmärtäisi että jotkut voivat hakea siihen omaan seksuaaliseen suuntautumiseen seuraa, ja kyllä, hetero on seksuaalinen suuntaus vaikka se onkin hitleristä seuraava. Saisivat nämä sateenkaari pellet lopettaa tuon syrjimisen.

12.03.2021 22:40:10
#446974 [+-] Piilota Suosittele

Henkilökohtasesti mua ei juuri kiinnosta, että keneltä sitä seksiä sais, mutta jos perkele petipuuhiin päästessä se riisuukin nahkapukunsa ja sängylle loikkaa sata oravaa niin mää saan kyllä hepulin, enkä yhtään sillä kivalla tavalla.

13.03.2021 15:28:34 | 15:29:01
#447264 [+-] Piilota Suosittele

Kylläpä aiheuttaa jo pelkkä kysymys peppukipua. Itsellekkin sukupuoli on varsin tärkeä asia. Siitä huolimatta en joudu psykoosiin vaikka tuollainen kysymys heitetäänkin ilmaan.

Ps. Medialukutaitoon kuuluu myös se, että opetellaan lukemaan artikkelit otsikkoa pidemmälle ja kauhistelemaan vasta sitten :)

[ 11 viestiä | ]