Saamelainen Saamelainen
Narkkarin voimat Narkkarin voimat
Aput kaljalla Aput kaljalla
Kiva tietää näin kolmelta aamuyöstä Kiva tietää näin kolmelta aamuyöstä
Rotat Rotat
Päivän Mietelause Päivän Mietelause
Legenda Legenda
Based Kimi Based Kimi
Muutama kuva 3. Muutama kuva 3.
Paras idea sitten paskapaperin Paras idea sitten paskapaperin
Master chef Master chef
Painajaisiin Painajaisiin
Saivatko sotaveteraanit, mitä tilasivat? Saivatko sotaveteraanit, mitä tilasivat?
Mustat sotkee valkoiset siivoo Mustat sotkee valkoiset siivoo
Akun musta velijenpoeka. Akun musta velijenpoeka.
kalsarit kalsarit
HAHA HAHA
Petteri kantaa vastuuta Petteri kantaa vastuuta
miss universum miss universum
Pelko on aseemme! Pelko on aseemme!
Kyllä muut sitten hoitaa.. Kyllä muut sitten hoitaa..
VMDL VMDL
Känni öyhöttäjän totuus Känni öyhöttäjän totuus
Gynellä Gynellä
 954 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 12.03.2021 02:07:17
[ + 15 | ]
👑 Plussatuin 12.03.2021.
👑 Katsotuin 12.03.2021.

Hehe

[52302] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [1080x1149] [] []
tiedosto.jpg

12.03.2021 08:37:17
#446783 [+-] Piilota Suosittele

vaikka korkeista saarnastuoleista julistetaankin että transnainen on joka suhteessa sataprosenttisesti sama asia kuin mikä tahansa nainen niin jos kroppas nyt vaan sattuu oleen asiasta eri mieltä niin sittenhän se menee homostelun laariin ja edelleen jos homostelu ei ole se oma juttu niin eihän siitä mitään tule saatana

"eheytymishoitoja" pidetään yleisesti humpuukina ja uhkana terveydelle ja hyvinvoinnille josta voimme päätellä että sukupuolisen suuntautumisen muuttaminen on oikeasti aika hankalaa

12.03.2021 15:13:14 | 15:13:33
#446834 [+-] Piilota Suosittele

>>446783
No syitä mennä treffeille monesti on joko pillu tai sitten jopa ihan vaikka pidempi seurustelu joka voi jopa johtaa perheeseen. Ongelma tietysti on että kumpikaan näistä ei toteudu Monan kanssa, ellei sitten halua homostella ja/tai adoptoida, mutta olisi mukava että LBTQTBBQ:t ymmärtäisi että jotkut voivat hakea siihen omaan seksuaaliseen suuntautumiseen seuraa, ja kyllä, hetero on seksuaalinen suuntaus vaikka se onkin hitleristä seuraava. Saisivat nämä sateenkaari pellet lopettaa tuon syrjimisen.

12.03.2021 22:40:10
#446974 [+-] Piilota Suosittele

Henkilökohtasesti mua ei juuri kiinnosta, että keneltä sitä seksiä sais, mutta jos perkele petipuuhiin päästessä se riisuukin nahkapukunsa ja sängylle loikkaa sata oravaa niin mää saan kyllä hepulin, enkä yhtään sillä kivalla tavalla.

13.03.2021 15:28:34 | 15:29:01
#447264 [+-] Piilota Suosittele

Kylläpä aiheuttaa jo pelkkä kysymys peppukipua. Itsellekkin sukupuoli on varsin tärkeä asia. Siitä huolimatta en joudu psykoosiin vaikka tuollainen kysymys heitetäänkin ilmaan.

Ps. Medialukutaitoon kuuluu myös se, että opetellaan lukemaan artikkelit otsikkoa pidemmälle ja kauhistelemaan vasta sitten :)

[ 11 viestiä | ]