Vuokraisännän ongelma Vuokraisännän ongelma
Iloista äitien päivää Iloista äitien päivää
"Anna kun setä pussaa..." "Anna kun setä pussaa..."
Jokakesäiset tragediat ;__; Jokakesäiset tragediat ;__;
Ostin taas kolikoita! Ostin taas kolikoita!
Nicki minajin uusin musavideo Nicki minajin uusin musavideo
iida iida
Ass battle: Aniki vs DeDeDe Ass battle: Aniki vs DeDeDe
Mario Mario
Koira kävelyttää omaan tahtiin Koira kävelyttää omaan tahtiin
Jättää sormenjälkiä ikkunaan Jättää sormenjälkiä ikkunaan
Niin hyvää puujalkaa :D t. Harold Niin hyvää puujalkaa :D t. Harold
HEHE HEHE
Naama derpahti Naama derpahti
Nice shot! Nice shot!
Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut
Turhake Turhake
Maanantaituiskeet ja VR-lasit Maanantaituiskeet ja VR-lasit
BOKKI ZONE ♂ BOKKI ZONE ♂
Trailer Park Boys Trailer Park Boys
Gravy bloat Gravy bloat
Aurinkopaneelit Aurinkopaneelit
Löysi internetin kaikki pornot Löysi internetin kaikki pornot
Kokeili lihasta Kokeili lihasta
 910 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 12.03.2021 02:07:17
[ + 15 | ]
👑 Plussatuin 12.03.2021.
👑 Katsotuin 12.03.2021.

Hehe

[52302] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [1080x1149] [] []
tiedosto.jpg

12.03.2021 08:37:17
#446783 [+-] Piilota Suosittele

vaikka korkeista saarnastuoleista julistetaankin että transnainen on joka suhteessa sataprosenttisesti sama asia kuin mikä tahansa nainen niin jos kroppas nyt vaan sattuu oleen asiasta eri mieltä niin sittenhän se menee homostelun laariin ja edelleen jos homostelu ei ole se oma juttu niin eihän siitä mitään tule saatana

"eheytymishoitoja" pidetään yleisesti humpuukina ja uhkana terveydelle ja hyvinvoinnille josta voimme päätellä että sukupuolisen suuntautumisen muuttaminen on oikeasti aika hankalaa

12.03.2021 15:13:14 | 15:13:33
#446834 [+-] Piilota Suosittele

>>446783
No syitä mennä treffeille monesti on joko pillu tai sitten jopa ihan vaikka pidempi seurustelu joka voi jopa johtaa perheeseen. Ongelma tietysti on että kumpikaan näistä ei toteudu Monan kanssa, ellei sitten halua homostella ja/tai adoptoida, mutta olisi mukava että LBTQTBBQ:t ymmärtäisi että jotkut voivat hakea siihen omaan seksuaaliseen suuntautumiseen seuraa, ja kyllä, hetero on seksuaalinen suuntaus vaikka se onkin hitleristä seuraava. Saisivat nämä sateenkaari pellet lopettaa tuon syrjimisen.

12.03.2021 22:40:10
#446974 [+-] Piilota Suosittele

Henkilökohtasesti mua ei juuri kiinnosta, että keneltä sitä seksiä sais, mutta jos perkele petipuuhiin päästessä se riisuukin nahkapukunsa ja sängylle loikkaa sata oravaa niin mää saan kyllä hepulin, enkä yhtään sillä kivalla tavalla.

13.03.2021 15:28:34 | 15:29:01
#447264 [+-] Piilota Suosittele

Kylläpä aiheuttaa jo pelkkä kysymys peppukipua. Itsellekkin sukupuoli on varsin tärkeä asia. Siitä huolimatta en joudu psykoosiin vaikka tuollainen kysymys heitetäänkin ilmaan.

Ps. Medialukutaitoon kuuluu myös se, että opetellaan lukemaan artikkelit otsikkoa pidemmälle ja kauhistelemaan vasta sitten :)

[ 11 viestiä | ]