Moskvan upotus Moskvan upotus
En y,,ärrä En y,,ärrä
Shoft Inshide Shoft Inshide
Kanankoivet höysteillä Kanankoivet höysteillä
Voisin vain napsauttaa sormiani... Voisin vain napsauttaa sormiani...
mainoskatko mainoskatko
Hyvää pääsiäistä! Hyvää pääsiäistä!
Mr Coomer Mr Coomer
Luultavasti Savonlinna Luultavasti Savonlinna
True nudist friends True nudist friends
Pink Floyd Ukraina Pink Floyd Ukraina
Rauhassa poika, rauhassa! Rauhassa poika, rauhassa!
luge im your fadher luge im your fadher
Tää tulee katselemaan sinua ikkunasta kun nukut Tää tulee katselemaan sinua ikkunasta kun nukut
yritä tästä nyts selvitä yritä tästä nyts selvitä
amouranth amouranth
Mikko Rottan tiistai Mikko Rottan tiistai
pyöräily pyöräily
Kerberos Kerberos
Karita Mattila Karita Mattila
Ljan karkkigate Ljan karkkigate
ragehai ragehai
nainen parkissa nainen parkissa
Arkadiamäen ongelmajätelaitos Arkadiamäen ongelmajätelaitos
 697 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.98 MB, 1 tiedosto, 30.04.2021 21:46:56
[ + 4 | ]

Hauskaa vappua 2021

[53527] [vappu-2021.jpg] [0.98 MB] [2880x3840] [] []
vappu-2021.jpg

vappu

(30)  · 

kana

(132)
30.04.2021 22:56:26
#460316 [+-] Piilota Suosittele

Annan tälle lupani. Samalla suorastaan vaadin, että näytätte edes kuvia siitä mihin tässä viitataan. Muieluiten kuitenkin ihan liikkuvalla kuvalla.

01.05.2021 01:14:41
#460351 [+-] Piilota Suosittele

>>460345

.. no.. okei. Anteeksi. Antaudun tahdollesi ja olen valmis ottamaan vastaan sykkivän sauvasi joka tulee tunkeutumaan kaikkiin aukkoihini välittämättä siitä, missä se ensin on ollut. Teen kaikkeni pitääkseni sinua hyvänäni joten lutkutan lipsutan ja lussutan uljasta seivästäsi kuin nälkäinen joka ei ole saanut ruokaa pariin päivään. Varon hampaiden käyttöä, mutta silti tarkoituksella käytän vähän niitäkin samalla kun tuojotan sua silimiin anovasti. Sitten haukkaan henkeä ja julistan, että Ano Turtiainen on messias. HAH! Harvemmin näkee kikkelin kutistuvan semmosta tahtia, muahahahahaa.

01.05.2021 01:52:00
#460365 [+-] Piilota Suosittele

>>460352
Ei se ny auta ku lähit leikkiin mukkaan koska mää päättiin niin.

Sitäpaitti vaikka mitä tekisit niin käännän sut voimakkailla ja erittäin lihaksikkailla käsilläni seljälles siten, että antaudut. Otan sitten miehisen taikasausavni ja vien sen sun ryppyreijjän likelle mutta vaikka kunka pyytelisit "Ei digi, elä tee sitä" niin silti tunkeudun voimalla sisällesi kun samalla huudat. Aanuksesi vuotaa siinä vaiheessa jo verta, mutta peeniksesi suorastaan kutsuu minua antamaan sille helpotuksen.

Se jo sykkivä suonikas on valmiina antamaan sisäisen limansa meille kaikille. Kun olet valmiina samalla kun rytmikkäästi painautan @Nakuankka kuvatessa niin halaamme samalla kun olet hiestä märkänä. Tämä muutenkin on luonnonvastaista touhua. Ei perkele! Mutta tämän todettuani otan lihapeitsesi syvälle ja samalla twiittailen, että kattokaa ny jumalauta tyypit mitä teen.

01.05.2021 02:34:44
#460386 [+-] Piilota Suosittele

>>460373

Just tuossa otin Pirkan lasagnen ja nakkasin sen päälle muutaman nakin. Kuorrutin ne Caesar-kastikkeella joka on tosi hyvvää ja suolasta. Aukasin suuni ja nostin sen törpöttimen liki huulilleni ja puristin, mutta mitään ei tapahtunu. Puristin ja rutistelin aikani niin sieltähän se rupes valumaan suuta kohti, se todella hyvälle maistuva valkoinen valkosipulin, suolan ja ties muiden osien majoneesi.

Käännin päätäni taaksepäin ja laittoin kielen kans hyvin pitkälle olemaan valamiina vastaanottamaan sen kaupallisen majoneesin. Vähän säpsähin ku se ensin ruiskahti naamalle, mutta saman tien sitten lipasin huuliani ja jäin oottamaan sitä lopullista satsia. Ja sieltähän se tulikin sitten. Se valu huulia myöten suoraan suuhun enkä ensin osannu etes päättää, että onko se hyvä vai huono juttu. Kun se silti vaan tuli ja tuli niin hyväksyin alisteisen asemani. Nielin kaiken minkä sain. Sitten hikisenä ja ihan tuhrusilmäisenä katsoin sitä purnukkaa ja vienosti hymyillen käännyin ympäri.

Siinä mää ny sitte vähäsen pyörittelin pyllyäni ootellen taas täyttämistä sillain kivasti mutta ei onnistunu. Olin ainakin vartin verran siinä perä pystyssä oottamassa vaan mittään ei tapahtunu. Meinas jo vähän ruveta kiukuttamaan ja aattelin, että ens juhannuksena vai mikä saatana se nyt onkaan niin hommaan oikian ihimisen kaveriksi. Perkele.

01.05.2021 02:56:03
#460387 [+-] Piilota Suosittele

>>460386

Just tuossa otin Pirkan lasagnen ja nakkasin sen päälle muutaman nakin. Kuorrutin ne Caesar-kastikkeella joka on tosi hyvvää ja >suolasta. Aukasin suuni ja


Tuossa kohtaa teit klassisen virheen. Ei sitä nakkia laiteta suuhun..

[ 10 viestiä | ]