90250 90250
Rasismi ja antirasismikysymyksiä Rasismi ja antirasismikysymyksiä
Koronapotilaatko yliedustettuina? Tehohoitopaikkojako ei riitä? Koronapotilaatko yliedustettuina? Tehohoitopaikkojako ei riitä?
Viemäri Viemäri
maskotti maskotti
Tämmöisellä ajokortti.. Tämmöisellä ajokortti..
Panokset kovenee! Panokset kovenee!
Todellinen syy rajoituksiin? Todellinen syy rajoituksiin?
WHERE IS MY MONEY? WHERE IS MY MONEY?
Kulli Kumi Kulli Kumi
Tämä on minä kun joku suvakkilesbo kertoilee mielipiteitään Tämä on minä kun joku suvakkilesbo kertoilee mielipiteitään
Kekkonen Kekkonen
Painopiste Painopiste
Yle propagandaa taas 18. Yle propagandaa taas 18.
Olen Husin valtuustossa! Olen Husin valtuustossa!
Krapulaan voi kuolla Krapulaan voi kuolla
MP siitä, että kristinuskoa levitettiin miekalla? MP siitä, että kristinuskoa levitettiin miekalla?
huutista huutista
Alko Alko
tervetuloa eestiin tervetuloa eestiin
Maat hahmoina Maat hahmoina
ministerin lauantai ministerin lauantai
Juuh elikkäs Pasta Carbonara Juuh elikkäs Pasta Carbonara
Bää bää vaan Bää bää vaan
 798 näyttökertaa, 18 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto, 19.05.2021 11:57:54
[ + 8 - | ]

Niin kauas ollaan tästä tultu.

[53973] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [927x847] [] []
tiedosto.jpg

19.05.2021 23:34:41
#465136 [+-] Piilota Suosittele

>>465134
Nope, kyllä se on sun. Siellä pääset toteuttamaan teloitusfantasioitasi. Siellä on ryhmiä, jotka panee kylmäksi vain maailmankatsomuksen tai äänestyskäyttäytymisen vuoksi.

19.05.2021 23:45:28
#465139 [+-] Piilota Suosittele

>>465136 Suomen puolesta taistelen, sinä et. Aina on ollut että mielipiteitä ja maailmankatsomuksia saa olla erinlaisia mutta ilmeisesti asiat menny siihen suuntaan että otettava käsiin oikeus hiljentää mädättäjät. Tulet aina olemaan tähtäimessäni ja painan liipasinta kun mahdollista.

20.05.2021 00:02:52 | 00:08:03
#465142 [+-] Piilota Suosittele

>>465139
Et sinä suomen puolesta taistele. Sinä taistelet saadaksesi juuri itsellesi täydellisen paikan, eikä kellekkään muulle ja tämä vaatii Somalian tai Syyrian kaltaisia toimia, jossa toisinajattelijat tapetaan.

Ihania fantasioita sulla. Kerro ihmeessä lisää. Kerro myös milloin olet lähdössä liikkeelle, niin osaan seurata uutisia. Voit laittaa myös privana tarkemmat tiedot itsestäsi. Helpottaa myös poliisin työtä kun tunnistavat kuka tuli ammutuksi aseen kanssa riekkuessaan.

[ 18 viestiä | ]