Hyvästi uljas mölllöttimeni Hyvästi uljas mölllöttimeni
Kiusallista Kiusallista
Jope tuli takaisin Jope tuli takaisin
Farkkuja Farkkuja
M41A Pulse Rifle M41A Pulse Rifle
Simulaattori Simulaattori
Repoveden luonnonpuisto Repoveden luonnonpuisto
korona vei työt korona vei työt
SANTSU FANTSU MARKOMÖRKÖ NÄYTTTÄÄÄ OIKEET KASVONSA SANTSU FANTSU MARKOMÖRKÖ NÄYTTTÄÄÄ OIKEET KASVONSA
Kyllä minä niin loukkaannuin Kyllä minä niin loukkaannuin
heitto heitto
Kaljaa Kaljaa
Sara la fountain Sara la fountain
Pink Parrot Pink Parrot
Reilukerho Reilukerho
Kuvakommentti Kuvakommentti
unelmointia unelmointia
syö paskas syö paskas
My turn My turn
"Moi... mikä lintu?" "Moi... mikä lintu?"
Bullets of Justice Trailer Bullets of Justice Trailer
Sammakkosäilyke Sammakkosäilyke
Mainokset harmittaa, sininen piste, ja in soviet russia... Mainokset harmittaa, sininen piste, ja in soviet russia...
ähmän ja hobbit ähmän ja hobbit
 647 näyttökertaa, 2 viestiä, 0.54 MB, 1 tiedosto, 20.06.2021 01:42:07
[ + 9 - | ]
👑 Plussatuin 20.06.2021.
👑 Katsotuin 20.06.2021.

mannerheimin tie

[54640] [mannerheimintie.png] [0.54 MB] [720x406] [] []
mannerheimintie.png

mannerheimin tie

 · 

elokapina

(105)  · 

kommunisti

(86)
20.06.2021 02:21:28
#473383 [+-] Piilota Suosittele

Elon apinat siellä hiippailevat muoviteltoissaan ja juoden muovipulloissa olevaa pullovettä.

Oikein ihastuttavia ihmisiä. Takuuvarmoja työteliäitä veronmaksajia, jotka levittävät "fiinejä" ideologioitaan apinanmukaisesti. Ohessa tietysti on tärkeätä, että köyhissä maissa voidaan edelleen tehdä 20 lasta per perhe ja tehdä väestönsiirto Suomeen ja tietysti näissä samoissa maissa voidaan meriin laskea mitä vain jätettä, koska on tärkeätä juuri täällä pohjolassa tehdä ylenpalttisia ilmastotoimia ajamalla työpaikat täältä niihin muihin maihin, jotka laskevat jokiin (ja sitä kautta meriin) mitä vain jätettä.

Kunnon sakot ja vankilareissu tarvittaisiin välittömästi. Se tuottaisi myös aikaa elonapinoille ajatella toimintaansa ja sitä, että tekisivät oikeasti konkreettisia tekoja maapallon hyväksi eivätkä estäisi hälytysajoneuvoja kulkemasta tai turhilla liikennekierroilla tuottaisi ylimääräisiä päästöjä.

20.06.2021 08:21:44
#473431 [+-] Piilota Suosittele

Kukaan heistä ei ole valmis tekemään työtä sen eteen, että maailmasta tulisi samanlainen kuin heidän idoelogiansa. Se on kiva öyhöttää, että tehkää jotain, tehkää. Maailmassa syntyy liikaa lapsia. Se syy on monen muun alku ja juuri.

[ 2 viestiä | ]