hitlur spurdo hitlur spurdo
Tiedemiehet ovat löytäneet syyn antisemitismiin: Juutalaiset Tiedemiehet ovat löytäneet syyn antisemitismiin: Juutalaiset
logistiikka logistiikka
Biden.. Biden..
Ykkösellä sisään. Hole-in-one Ykkösellä sisään. Hole-in-one
perseen pula perseen pula
juuh elikkäs... juuh elikkäs...
hauska koira hauska koira
hyvin meni hyvin meni
veikeät porkkanat veikeät porkkanat
tyhmä koira tyhmä koira
Ruotsalainen väkivalta Ruotsalainen väkivalta
Protecin viisaus Protecin viisaus
Oikea meininki Oikea meininki
botox botox
KFC jonotus KFC jonotus
suihkussa suihkussa
Nyt löytyy Nyt löytyy
Alligaattori Alligaattori
Sandels apu Sandels apu
potku persauksille potku persauksille
Nuole kunnolla sitä persettä tai kenkäsen naamaan. Nuole kunnolla sitä persettä tai kenkäsen naamaan.
Kirby-peli Kirby-peli
natsapuri natsapuri
 3 158 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.22 MB, 1 tiedosto, 24.06.2021 16:40:54
[ + 7 - | ]

pillut

[54740] [pillut.jpg] [0.22 MB] [2016x1512] [] []
pillut.jpg

pillu

(564)  · 

nainen

(2387)
24.06.2021 18:10:07
#474847 [+-] Piilota Suosittele

>>474842
Kyllä, samaa mieltä. Vesi nousi kielelle, sekä mietin mitähän noiden väliin panisi. Siis noi läskimakkarat, näin juhannuksena on ruoka hyvin tärkeää. Kyllä mä huomasin noi tacot myöskin mutta juhannuksena pitää olla vähän juntti ja urpo. Ajattele että laittaisit sinappia noiden makkaroiden väliin? No hyi vittu, ei se tuonne sovi. Laitetaan mielummin kyrsän päälle grilliin. Ja sitten kännissä kalaan, toki omaa muijaa eka turpaan kun ollaan muka juotu liikaa veneilyyn. Sitte 8 ukkoa sellasessa lip lap laiturissa säheltää kumivenen kanssa niin jotta järvi raikaa. Sit ihmetellään minkä vitun takia jotkut vitun poliisit soitettiin? Ihan sama, kumiveneellä karkuun ja sitten tulee meripoliisi ja rannikkovartiosto joten ainut makkara jonka saat on siel sellissä, EIKÄ SIINÄ OLE ENÄÄ EDES SINAPPIA!!!!!!

Joten siis kannattaa välttää jos naisella on läskimakkaroita.

25.06.2021 03:29:51
#475010 [+-] Piilota Suosittele

Oikeanpuoleisella on selluliittia. Juu ei. Mä oon elämäni aikana tullu siihen tulokseen, että määrä ei korvaa laatua. Pitää olla semmosia viisto.. hups, kuustoistavuotiaita kisakireitä yleisurheilevia teinejä. Toki on tässä kuvassa sekin vialla, että pippeliä ei oo kummallakaan näkyvillä. Ja jumalauta saatana, tuolla alako ulukona joku pulu (ei se nikki) kujertammaan. Miten täsä voi ittiään viihyttää ku kaikallaiset saatanan elukat pittää meteliä täällä pöndellä?

[ 6 viestiä | ]