Vakava juttu Vakava juttu
Douchebag Douchebag
Ammattilainen Ammattilainen
random hämis random hämis
Kas näin heiluu peppu! Kas näin heiluu peppu!
Vääntöä on Vääntöä on
Tulit väärälle kanalalle Tulit väärälle kanalalle
Upi sammunut penkille Upi sammunut penkille
Huonoin lahja Huonoin lahja
Hönö putsaa Hönö putsaa
Round One, FIGHT! Round One, FIGHT!
Jumala vihaa kunnolla Jumala vihaa kunnolla
:) :)
*Sniff* *Sniff*
Voroneekeri Voroneekeri
Foon? Foon?
Fingerpori Fingerpori
Trump on kansaa jakava poliittinen toimija Trump on kansaa jakava poliittinen toimija
Tietää siitä, kun kämppä haisee kuselta kuukauden panon jälkeen Tietää siitä, kun kämppä haisee kuselta kuukauden panon jälkeen
mitä puuhaat :3 mitä puuhaat :3
ajelua ajelua
Hönö Hönö
kissan ääni kissan ääni
modernia taidetta modernia taidetta
 793 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.18 MB, 1 tiedosto, 20.08.2021 01:36:04
[ + 7 | ]

Marin ja Hitler

[55923] [maraat.jpg] [0.18 MB] [1080x1080] [] []
maraat.jpg

sanna marin

(330)  · 

adolf hitler

(24)  · 

natsi

(251)
20.08.2021 06:08:55
#491690 [+-] Piilota Suosittele

Olemme kaikki Hitleritä jos oikein silmiin katsotaan ♫

Listan voi tehdä jokaisesta valkkaamillaan kysymyksillä ja lauseilla, mutta tämä on hauska, osaksi totta.

20.08.2021 13:10:35 | 13:11:10
#491792 [+-] Piilota Suosittele

>>491742
Lasten koronarokotetutkimukseen etsitään osallistujia
Tässä tutkimuksessa 6kk-12–vuotiaita lapsia rokotetaan uudella mRNA koronarokotteella (Pfizer). Kyseessä on vaiheen 2/3 rokotetutkimus. Varhemmissa tutkimuksen vaiheissa on jo tutkittu, mikä on rokotteen sopiva annoskoko eri-ikäisillä lapsilla sekä rokotteen turvallisuutta ja sen synnyttämää immuunivastetta.

Meilahden rokotetutkimuskeskuksessa tutkimukseen otetaan mukaan vain lapsia, jotka ovat iältään 6kk–4-vuotta.
https://www.hus.fi/lasten-koronarokotetutkimukseen-etsitaan-osallistujia

20.08.2021 15:14:12
#491840 [+1] Piilota Suosittele

Hitler sattui vaan olemaan hävinneellä puolella ja voittajat kirjoittaa historian, katynin joukkomurha oli natsien tekosia, juu ei https://fi.wikipedia.org/wiki/Katynin_joukkomurha
Suomi ampui mainilan laukaukset, juu ei. https://fi.wikipedia.org/wiki/Mainilan_laukaukset
Pelkästään neuvostoliitto syyllistyi käsittämättömiin sotarikoksiin toisessa maailmansodassa joista sitä ei koskaan tuomittu koska kuului sodan voittaja valtioihin, sama pätee kaikkien sotiin osallistuneiden kesken, häviäjää vedetään edestä ja takaa turpaan & perseeseen, voittajat ryöstää sotakorvauksena kaiken mitä voi viedä ja miehittävät häviäjän alueita vuosikymmeniä.
Mutta kaikki hyvin koska "oikeus ja hyvät tyypit" voitti sodan...

[ 11 viestiä | ]