Ei jaksa keksiä otsikoita 19 Ei jaksa keksiä otsikoita 19
Hypersota-kombo Hypersota-kombo
Malporter Transfunction Malporter Transfunction
Kotovsky '86 - Act of Chase Kotovsky '86 - Act of Chase
Oy mäy, yksi kolikko puuttuu >:3 Oy mäy, yksi kolikko puuttuu >:3
Worth it Worth it
Mutsi on paras kuvaaja Mutsi on paras kuvaaja
Raskauspaahto Raskauspaahto
Intelligent design Intelligent design
En edes tiedä. En edes tiedä.
Buddha-koiro Buddha-koiro
Ei jaksa keksiä otsikoita 35 Ei jaksa keksiä otsikoita 35
Jätkä potkasi oikeesti Jätkä potkasi oikeesti
Ei jaksa keksiä otsikoita 33 Ei jaksa keksiä otsikoita 33
läski-paska png'd läski-paska png'd
Muutama webm 8 Muutama webm 8
Sota on hienoa Sota on hienoa
How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
avio liitto avio liitto
Maitoa Maitoa
@heviparta oli kylillä pyörähtämäsä @heviparta oli kylillä pyörähtämäsä
Ihmissusi Ihmissusi
Nyt tuli börheälle töitä Nyt tuli börheälle töitä
Ei jaksa keksiä otsikoita 38 Ei jaksa keksiä otsikoita 38
 985 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 28.08.2021 22:33:54
[ + 0 | ]

Ikeadåsh

[56181] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [540x960] [] []
tiedosto.jpg

ikea

(19)  · 

kardashians

28.08.2021 22:57:57
#495472 [+1] Piilota Suosittele

>>495470
Kaikkihan nuo on poikkeavia. Me sentään ollaan vielä normaaleja.. etes osittain. Siitä vaan jos kerran sille tuntuu, että perseeseen pitää saada implantteja, että näyttää punapersepaviaanilta, mutta sois ny vähän junioreillekki tiedoksi, että ihimisen ei tarvi suosion tai painostuksen vuoksi näyttää sorsalta tai paviaanilta. Aikuset sentään yleensä tajuaa nää jutut, mutta juniorit ei aina hiffaa mikä on muodin oikku ja mikä on se mitä haluaa. Eli jos on pieniä räkänappeja kotona kasvamassa kokoa niin jutelkaa ny helevetti niien kesken siitä mitä tarkottaa muoti ja mitä siitä voi seurata.

Kuinka monella nykyään onkaan perseen yläpuolella joku siipitatuointi tai käsissä tribaalit. Muodit tulee ja menee, mutta jos rupeaa tunkemaan Wurthin A8:a tai leimaa nahkaan niin kanttii funtsata vähän pidempään ku mitä tällä viikolloa Suosikit tai Seiskat mainostaa.

Jos himottaa niin siitä vaan, mutta turha sitten soitella lehistöön ja vinkua, että ei tää ookkaan enää muotia ja nyt tarttis rahankeruuta että saa vaihettua tilalle uudet parin vuoden villitykset. ... jotaki puuttuu. Ai niin, SAATANA!

29.08.2021 03:55:29
#495507 [+2] Piilota Suosittele

N33kureilla on himot tuollaisiin pullea peräisiin kun alitajuisesti afrikan apina ajattelee että: "Tuota perää on hyvä naida, tuo hehtaari perä työntää lapsia ulos vauhdilla koska on noin iso ja koska ugabuga isoperä sieltä tulla paljon lapsia kerralla".

30.08.2021 14:54:09
#495824 [+-] Piilota Suosittele

Tuo isoperseisyys ja sen ihannointi on typerää. Läskiä perseeseen langanlaihoille tytöille, menkää salille niin saatte kunnon perseen.

[ 4 viestiä | ]