Surprise Surprise
Mihin helekattiin ne volovon avvaimet hukku T. AMIS Mihin helekattiin ne volovon avvaimet hukku T. AMIS
Kakka Kakka
Rusty Lake Rusty Lake
nokikäkkyrän pieni siitin nokikäkkyrän pieni siitin
adsadsadsadas adsadsadsadas
Pallon pinta-ala Pallon pinta-ala
En ymmärrä mutta postaan En ymmärrä mutta postaan
Kuvaotokset #15 Kuvaotokset #15
Kun yritän reivata Kun yritän reivata
miau miau :3 miau miau :3
Siemenlinko Siemenlinko
Pekka Pekka
Joakim on äijä Joakim on äijä
Tehokas lumenpoistaja Tehokas lumenpoistaja
How it feels to chew 5 gum How it feels to chew 5 gum
Pokemon GO ei ole terveydelle hyväksi Pokemon GO ei ole terveydelle hyväksi
smug smug
Mahdollisesti Marionetti IRL 2 Mahdollisesti Marionetti IRL 2
Coolest kid Coolest kid
Viskiä Viskiä
syöpää syöpää
IF YOU NEVER WANT TO GET LAID AGAIN, DO THIS TO YOUR GIRLFRIEND IF YOU NEVER WANT TO GET LAID AGAIN, DO THIS TO YOUR GIRLFRIEND
i don't really know what hell is this meaning i don't really know what hell is this meaning
 503 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.12 MB, 1 tiedosto, 23.09.2021 03:37:22
[ + 0 | ]

Fug yah!

[56905] [0.jpg] [0.12 MB] [600x870] [] []
0.jpg

24.09.2021 01:40:02
#503221 [+1] Piilota Suosittele

>>503028
>>503166
Mää kiihotuin tuosta punapäästä ja miksei sen oikialla puolella olevasta lylleröstäkin. Se on kyllä sen näkönen, että selluliittia taitaa jo löytyä, mutta kai sitä ny saa ihiminen ihastella piirrettyjä muotopuolia?

24.09.2021 02:57:46
#503250 [+2] Piilota Suosittele

>>503238
Vissiin jaappanissa mietittiin vuos tai pari sitten, että onko piirrettyjen tyttöjen panokuvaukset sama juttu ku oikeastikin. En muista miten siinä kävi, mutta piirrokset on ny saatana sentään vaan piirroksia. Jos joku kiihottuu siitä että piirtää vaikka Pikku Myyn alasti ja ruikkii sille niin siitä vaan. Parempi se on niin ku että menis hinkkaamaan oikeita lapsia. Samoten oli Norjassa juttua siitä, että ku pedofiliaan taipuvaiset oli tilannee ittelleen lapsen mitoilla tehtyjä nussimisnukkeja, että miten tullin pitäis niihin suhtautua. Antasivat perkele pahasti sairaitten vaan piirrellä ja runkata menemään vaikka seksileluilla kuhan pitävät limaset näppinsä erossa oikeista lapisista. Pikkasen kyllä ihimetytti se logiikka, että pedareiden ei pitäis saada hommata sairaiden halujensa tyydyttämiseen kumileluja. Että parempi vaan antaa niien kerätä patoumia kunnes raiskaavat jonku lapsen. Vittu. Tai siis vaikka kumivittu, mutta silleen hyväksymättömällä tavalla sanottuna.

[ 8 viestiä | ]